Pro Evolution Soccer 2015

Producent: Konami Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 13.11.2014 Gatunek: sport Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Pro Evolution Soccer 2015 (edycja premierowa)

Kupując ten produkt w sklepie gram.pl otrzymasz bonus – piłkę nożną z logo Konami PES widoczną na poniższej grafice. Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2015 roku do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Pro Evolution Soccer 2015 to pierwsza gra w historii cyklu, która bazuje na zaawansowanej technologii FOX Engine i jest dostępna nie tylko na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3, ale również na konsolach nowej generacji, Xbox One i PlayStation 4. Za stworzenie tytułu odpowiada Konami.PES 2015 został udoskonalony przez twórców pod wieloma względami. Zastosowanie nowego silnika umożliwiło przygotowanie lepszej oprawy wizualnej i dodanie nowego systemu oświetlenia, który obejmuje cały stadion. Konami chwali się również, że w grze pojawia się aż tysiąc pieczołowicie odwzorowanych zawodników. Najpopularniejsi piłkarze świata popisują się charakterystycznymi dla siebie zagraniami i do złudzenia przypominają swoich odpowiedników, których znamy z prawdziwych boisk.Rozgrywając poszczególne spotkania w Pro Evolution Soccer 2015 odczujemy wiele zmian w samej mechanice rozgrywki. Nowy system strzałów, usprawnione podania, lepszy drybling i nowe zachowania bramkarzy – wszystko to powoduje, że gra się znacznie lepiej niż w edycję z ubiegłego roku. Nasi koledzy z drużyny chętniej wychodzą na pozycje, szukają sobie miejsca i aktywnie uczestniczą w konstruowanej przez nas akcji.PES 2015 oferuje system mikropłatności, który dostępny jest w trybie Master League Online. Za pomocą prawdziwych pieniędzy szybciej wykupimy nowych menadżerów lub piłkarzy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nabyć ich również przy wykorzystaniu waluty funkcjonującej w samej grze.

Pro Evolution Soccer 2015