Prince Of Persia

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 9.1.2009 Gatunek: akcja, tpp Wersja językowa: PL, EN Wydania tej gry: Prince of Persia (edycja premierowa), Prince of Persia (UbiSoft Exclusive), Prince of Persia (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki), Prince of Persia - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Najnowsza odsłona Prince of Persia to powrót gry-legendy, po raz pierwszy na platformy nowej generacji. Za produkcję odpowiedzialny jest ten sam zespół, który pracował przy powstaniu trylogii Piaski Czasu, Dusza Wojownika i Dwa Trony. Gra otwiera nowy rozdział w świecie gier przygodowych, dzięki zastosowaniu nowej, ilustrowanej formy graficznej, systemu walki, otwartego świata oraz dynamicznej sztucznej inteligencji wrogów.Książę starożytnej Persji musi stawić czoła nadprzyrodzonym mocom w epickiej bitwie pomiędzy Bogiem Światła - Ormazdem, a jego bratem Ahrimanem, Bogiem Ciemności. Zarzewiem konfliktu staje się zniszczenie legendarnego Drzew Życia, które strzegło świata przed chaosem.

Prince Of Persia

Prince of Persia w wersji LEGO

Adam Wieczorek
34

Prince of Persia to marka, której nie trzeba przedstawiać żadnemu szanującemu się graczowi. Teraz nastąpi jej mariaż z firmą LEGO.

Rozszerzenie Księcia nie dla pecetowców

Patryk Purczyński
157

Ogłoszona niedawno zawartość dodatkowa do Prince of Persia nie pojawi się na komputerach osobistych! Rozczarowanie jest tym większe, że Ubisoft określa Epilogue jako "prawdziwe zakończenie gry".

Prince of Persia dostanie rozbudowane DLC

Piotr Wiejak
28

Gra Prince of Persia w wersjach na konsole dostanie pod koniec lutego trzygodzinny, rozbudowany dodatek, który zacznie się tam, gdzie skończyła "podstawka".

Prince of Persia - zobacz polską wersję w ruchu!

gram.pl
74

Książę Persji powrócił i wygląda na to, że zadomowił się na polskim rynku na dobre. Przetestowaliśmy właśnie zlokalizowaną wersję gry Prince of Persia z Maciejem Zakościelnym w tytułowej roli.

Książę nadchodzi. Konkurs Prince of Persia Center

Dominik Trzmielewski
28

Pokonał piaski czasu, odkrył w sobie duszę wojownika i zasiadł na dwóch tronach. Pora, aby wyruszył w kolejną podróż. O kim mowa? O perskim Księciu. Na wyprawę jego śladami zaprasza PrinceofPersia.gram.pl!

Książę Persji bez DRM-u

Patryk Purczyński
86

Prince of Persia będzie pozbawiony kontrowersyjnego systemu zabezpieczeń DRM. Ubisoft wie, jak dogodzić graczom.

PoP celuje w trzy miliony

Patryk Purczyński
11

Przedstawiciele Ubisoftu wierzą, że nowy Prince of Persia będzie w stanie osiągnąć sprzedaż na poziomie 3 milionów egzemplarzy. Optymistyczne założenia formułowane są też wobec Far Cry'a 2.

Startuje pre-order gry Prince of Persia

gram.pl
17

Dzisiaj Książę stawia pierwszy krok na drodze powrotnej pod nasze strzech - możecie już zamawiać przedpremierowo nową odsłonę serii Prince of Persia. Gra dostępna w sklepie gram.pl już za 79,90 zł.