Prey

Producent: Take 2 Interactive Wydawca: Cenega Poland Premiera: 14.9.2007 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Prey (SuperSeller), Prey (Kolekcja Klasyki), Prey (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki)

Prey opowiada historię Tommy'ego, mechanika samochodowego z plemienia Irokezów, którego życie pewnego dnia diametralnie się zmienia. W wyniku najazdu obcych w chłopaku budzą się duchowe moce jego przodków. Kiedy Tommy zostaje porwany wraz ze swoimi przyjaciółmi przez złowrogi statek pozostający na orbicie Ziemi, tylko od niego zależy los jego, jego ukochanej i całej planety. Wkrocz w świat niepowtarzalnej gry FPS, której dynamika, niepowtarzalna atmosfera i niesamowite rozwiązania technologiczne spowodują, że o Prey po prostu nie będziesz w stanie zapomnieć!

Prey

Zenimax nowym właścicielem marki Prey

Adam Woźny
11

Koncern Zenimax wszedł w posiadanie marki Prey, której druga odsłona została oficjalnie zapowiedziana półtora roku temu. Czyżbyśmy wkrótce mieli otrzymać konkretne informacje na jej temat?

Trwają prace nad kontynuacją Preya

pepsi
23

W sieci pojawiły się pierwsze oficjalne informacje (wraz z concept artem) na temat gry Prey 2. Kontynuacja znanego FPS-a studia Human Head ma się ukazać na tych samych platformach, co poprzedniczka - PeCetach i Xboksach 360.