Prey (2017)

Producent: Arkane Studios Wydawca: Cenega Poland Premiera: 5.5.2017 Gatunek: akcja Wersja językowa: B/D, PL Wydania tej gry: Prey (2017) (edycja premierowa), Prey (2017) - wersja cyfrowa (edycja premierowa)Prey to gra akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jest thrillerem w klimatach science-fiction stworzonym przez Arkane Studios, czyli firmę znaną z wielokrotnie nagradzanego Dishonored.


W grze Prey kierujemy Morgan Yu, pierwszym człowiekiem dysponującym mocami obcej cywilizacji, który w 2032 roku budzi się na pokładzie Talosa I, opustoszałej stacji kosmicznej orbitującej wokół Księżyca. Po nieudanym eksperymencie, mającym na zawsze zmienić oblicze ludzkości, musisz rozpocząć walkę o przetrwanie, stawiając czoła hordom wrogów. Jeśli chcesz utrzymać się przy życiu, powinieneś wykazać się ogromną kreatywnością.


Prey umożliwia zbadanie tajemnic skrywanych przez Talosa I, jak również odkrycie przeszłości głównego bohatera w niespotykanym dotąd starciu z obcymi. Dzięki rozmaitym umiejętnościom, które z czasem ulepszysz, będziesz mógł dostosować styl rozgrywki do własnych preferencji, tworząc rozmaite przedmioty, a następnie wykorzystując je do pokonania napotkanych przeciwności.

Prey (2017)