Prey (2017)

Producent: Arkane Studios

Wydawca: Cenega Poland

Premiera: 05.05.2017

Gatunek: akcja

Wersja językowa: , PL

Prey to gra akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jest thrillerem w klimatach science-fiction stworzonym przez Arkane Studios, czyli firmę znaną z wielokrotnie nagradzanego Dishonored.

W grze Prey kierujemy Morgan Yu, pierwszym człowiekiem dysponującym mocami obcej cywilizacji, który w 2032 roku budzi się na pokładzie Talosa I, opustoszałej stacji kosmicznej orbitującej wokół Księżyca. Po nieudanym eksperymencie, mającym na zawsze zmienić oblicze ludzkości, musisz rozpocząć walkę o przetrwanie, stawiając czoła hordom wrogów. Jeśli chcesz utrzymać się przy życiu, powinieneś wykazać się ogromną kreatywnością.

Prey umożliwia zbadanie tajemnic skrywanych przez Talosa I, jak również odkrycie przeszłości głównego bohatera w niespotykanym dotąd starciu z obcymi. Dzięki rozmaitym umiejętnościom, które z czasem ulepszysz, będziesz mógł dostosować styl rozgrywki do własnych preferencji, tworząc rozmaite przedmioty, a następnie wykorzystując je do pokonania napotkanych przeciwności.

system operacyjny Windows 7, Windows 8 lub Windows 10 (64 bit), procesor Intel i5-2400 lub AMD FX-8320, 8 GB RAM, karta graficzna GeForce GTX 660 2 GB lub AMD Radeon 7850 2 GB, 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym