Pizza Connection 3

Producent: Gentlymad Studios, Assemble Entertainment Wydawca: Brak Premiera: 22.3.2018 Gatunek: strategia, symulacja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Pizza Connection 3 (edycja premierowa)

Pizza Connection 3 to kolejna odsłona cyklu gier strategicznych zapoczątkowanego w 1994 roku. Nowa część oferuje doskonale znane założenia w mechanice rozgrywki i współczesną oprawę audiowizualną.


W grze Pizza Connection 3 możemy rozegrać kampanię podzieloną na 12 misji, by przejść drogę "od zera do bohatera", tworząc coraz lepsze pizze za sprawą ponad 75 różnorodnych składników dostępnych w narzędziu Pizza Creator. Wspinając się po szczeblach kariery pizzermana rozpoczniemy przygodę w Rzymie, gdzie jako zwykły piekarz zaprezentujemy swoje umiejętności, a z czasem trafimy do jednej z największych firm zajmujących się serwowaniem tej niesamowicie popularnej potrawy.


Pizza Connection 3 zawiera również swobodny tryb rozgrywki, w którym nie mamy żadnych ograniczeń i możemy sami zadecydować, na jakich zasadach będą opierać się kolejne wyzwania. Ustalamy kapitał początkowy, liczbę mieszkańców i konkurentów, a następnie bierzemy się do pracy. Możemy przygotować pizzę mięsną, wegetariańską, a nawet wegańską.


Ciekawym aspektem rozgrywki dostępnym w Pizza Connection 3 jest możliwość doprawiania pizzy pikantnymi przyprawami. Korzystając z sabotażu i łapówki spróbujemy pozbyć się konkurencyjnych firm. Jednocześnie zrobimy wszystko, by pozostać w świadomości klientów, przeprowadzając liczne akcje promocyjne i badania rynkowe.