Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Producent: Level 5 Wydawca: Brak Premiera: 19.1.2018 Gatunek: RPG Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - The Prince's Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Season Pass - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom to sequel RPG Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, stworzony przez studio Level 5.


Akcja Ni no Kuni II: Revenant Kingdom toczy się setki lat po wydarzeniach z pierwszej części. W miasteczku Ding Dong Dell rywalizują ze sobą frakcje kotów i myszy. Myszy, w wyniku zamachu stanu, przejmują kontrolę nad królestwem. Gracze wcielają się w młodego króla z frakcji kotów, Evana Pettwhiskera Tildruma, który został wygnany - teraz próbuje odzyskać tron i ocalić swój lud przed straszliwym złem. W zadaniu pomagają mu Roland, który przybył z innego świata oraz Tani, córka przywódcy powietrznych piratów.


W czasie rozgrywki wykonujemy zadania fabularne, możemy też swobodnie zwiedzać świat, eksplorować miasteczka, wioski, lochy i różne, niebezpieczne miejsca. Podczas walk z przeciwnikami, toczących się w czasie rzeczywistym, możemy przełączać się między postaciami, swobodnie poruszać się wybranym bohaterem po polu bitwy, walczyć wręcz lub za pomocą magicznych zdolności oraz wykorzystywać stworki Higgledies powiązane z różnymi żywiołami. Za pomocą Higgledies można atakować, przedostawać się do daleko położonych miejsc i oczyszczać lochy. Każda z postaci posiada własne mocne strony, np. Roland dobrze walczy wręcz, a Tani - na dystans. Nowością w porównaniu z poprzednią częścią jest system tworzenia i zarządzania królestwem.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom