GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Producent: Soleil

Wydawca: Brak

Premiera: 31.08.2018

Gatunek: akcja, bijatyka

Wersja językowa: EN

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to trójwymiarowa gra akcji skierowana przede wszystkim do miłośników anime oraz mangi Naruto. Tytuł autorstwa studia Soleil ukazał się dzięki Bandai Namco na PC, Xboksie One i PlayStation 4.

O ile poprzednie dzieła z cyklu Naruto zawierały kampanię oraz multiplayer, o tyle Naruto to Boruto: Shinobi Striker zapewnia wyłącznie dostęp do rozgrywki sieciowej. Mamy tutaj do czynienia z produkcją umożliwiającą zabawę, podczas której naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny. W każdej z nich pojawiają się ikoniczni bohaterowie różniący się od innych rodzajami ataków czy posiadanymi zdolnościami, dzięki czemu możemy dostosować styl walki do własnych preferencji.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker może pochwalić się dopracowaną oprawą wizualną. Za generowanie wysokiej jakości grafiki odpowiada nowa technologia wykorzystana przez twórców w trakcie pracy nad opisywanym dziełem.

system operacyjny Windows 7 lub Windows 10 (64 bit), procesor Intel Core i5-2400 3,1 GHz, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB VRAM, DirectX 11, szerokopasmowe połączenie internetowe, 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa zgodna z DirectX 11