MotoGP 14

Producent: Milestone Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 20.6.2014 Gatunek: sport, wyścigi Wersja językowa: EN, PL KINOWA Wydania tej gry: MotoGP 14 (edycja premierowa), MotoGP 14 - wersja cyfrowa (edycja premierowa), MotoGP 14 - Season Pass - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

MotoGP 14 to kolejna odsłona cyklu gier traktujących o wyścigach jednośladów przygotowana z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita i Xbox 360. Za stworzenie tytułu odpowiada utalentowane studio Milestone, które ma w dorobku poprzednie części serii.


MotoGP 14 jest w pełni licencjonowanym tytułem, umożliwiającym wzięcie udziału w zawodach MotoGP z sezonu 2014, podczas których będziemy mogli wcielić się w ponad stu motocyklistów i ścigać się po osiemnastu zróżnicowanych torach oficjalnymi maszynami ze wszystkich klas. Poza rozbudowanym trybem kariery gra oddaje do naszej dyspozycji także pełnoprawny multiplayer, w którym rywalizujemy z graczami z całego świata.


MotoGP 14 wprowadza szereg nowości i usprawnień w zakresie silnika graficznego (poprawione tekstury, nowe efekty świetlne obliczane w czasie rzeczywistym), funkcji społecznościowych, interfejsu użytkownika i sztucznej inteligencji. Autorzy przygotowali także nowy silnik dźwięku, dzięki któremu gra jest jeszcze bardziej realistyczna.

MotoGP 14

MotoGP 14 - recenzja

Paweł Pochowski
4

W prawdziwym MotoGP Marc Marquez ściera rywali na proch wygrywając w tym sezonie dziewięć wyścigów pod rząd, choć za jego plecami wściekle atakują Daniel Pedrosa i Valentino Rossi. Wirtualne MotoGP także jest bezkonkurencyjne, ale głównie ze względu na... brak konkurencji. Czy wyjdzie to grze na dobre?

Tydzień z MotoGP 14 - technologia YEBIS 2

Patryk Purczyński
1

Dotychczas w trakcie tygodnia z MotoGP 14 przyglądaliśmy się temu, co działo i aktualnie dzieje się na torach wyścigowych. Dziś zaglądamy natomiast do kuchni, przedstawiając technologię, która pozwala grze wspiąć się na wyższy poziom.