Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2

Producent: Telltale Games Wydawca: Brak Premiera: 11.7.2017 Gatunek: przygodowa Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 (edycja premierowa)

Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 zawiera nowe odcinki gry przygodowej stworzonej przez studio Telltale Games, która pozwala spojrzeć na uniwersum Minecrafta z zupełnie innej perspektywy.


Pod względem fabularnym mamy do czynienia z kontynuacją pierwszego sezonu Minecraft: Story Mode, więc Wither Storm jest już przeszłością, a świat zostały uratowany przez naszych bohaterów. Teraz jednak wyruszają oni w podróż, która zaczyna się w momencie, kiedy Jess sprowadza na siebie kolejne problemy. Bohater znajduje bowiem rękawicę w starożytnej świątyni. Chcąc ją przetestować, zakłada ją sobie na rękę. Nie może jej jednak zdjąć, co doprowadza do serii interesujących zdarzeń.


Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 oferuje doskonale znaną mechanikę rozgrywki, która stanowi połączenie eksploracji, przeprowadzania dialogów z napotkanymi postaciami i dokonywania kluczowych wyborów moralnych w trakcie rozmów. Nasze decyzje wpływają na dalszy ciąg zdarzeń i losy bohaterów.


Tak, jak w Minecrafcie od studia Mojang, tak i w grze Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 zachowano ten sam styl graficzny, decydując się na zbudowanie modeli postaci i obiektów otoczenia z charakterystycznych klocków.

Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2