Metro 2034

Producent: 4A Games Wydawca: Cenega Poland Premiera: 17.5.2013 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL/EN, EN, PL KINOWA Wydania tej gry: Metro: Last Light (edycja premierowa), Metro: Last Light - Edycja Limitowana (edycja premierowa), Metro: Last Light - Edycja Limitowana - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Metro: Last Light - Complete Edition (Premium Games), Metro: Last Light (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki), Metro: Last Light: Complete Edition (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki)

Metro: Last Light to gra akcji z rozgrywką ukazaną z perspektywy pierwszej osoby, która została stworzona w studiu 4A-Games, odpowiedzialnym za przygotowanie poprzedniej odsłony, Metro 2033. Produkcja ta ponownie bazuje na twórczości znanego pisarza, Dmitrija Głuchowskiego.


Ludzkość chyli się ku upadkowi – w postapokaliptycznej Moskwie, w tunelach metra pod ruinami miasta przebywają ci, którym cudem się ujść z życiem. Jednym z nich jest Artyom, główny bohater Metro: Last Light i to właśnie on może uratować wszystkich z opresji, pozbywając się mutantów grasujących w katakumbach oraz w wielu innych miejscach. Tematem przewodnim fabuły jest także walka o Doomsday, czyli specjalne urządzenie z wojskowych bunkrów D6, dające posiadaczowi ostateczną władzę. Czy dojdzie do wojny domowej?


Metro: Last Light to eksploracja niebezpiecznych lokacji, walka z mutantami oraz ludźmi, zawierająca elementy znane z typowych gier akcji oraz survival horrorów. Grę cechuję wysokiej jakości grafika wraz z systemem realistycznego oświetlenia i zaawansowaną fizyką.

Metro 2034

Wymagania sprzętowe Metro: Last Light ujawnione

Mateusz Stanisławski
24

|AKTUALIZACJA| Tak jak w przypadku poprzedniczki serwujemy nie tylko minimalne, ale również zalecane i optymalne wymagania sprzętowe. Wygląda na to, że do odpalenia Metro: Last Light ze wszystkimi wodotryskami nie wystarczy pierwszy lepszy blaszak.

Wkrótce masa szczegółów na temat Dead Island: Riptide; gra Techlandu na jednej z okładek Game Informera

Patryk Purczyński
0

Nie jedną, a aż pięć okładek przygotowała redakcja Game Informera dla swojego nowego numeru. Na jednej z nich znajduje się Dead Island: Riptide - spodziewajcie się więc zalewu informacji o grze Techlandu.