Mantis Burn Racing

Producent: VooFoo Studios Wydawca: Brak Premiera: 5.7.2016 Gatunek: sport, wyścigi Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Mantis Burn Racing (edycja premierowa)

Mantis Burn Racing to zręcznościowa gra wyścigowa, w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Za stworzenie produkcji odpowiada VooFoo Studios.


Docelowym trybem zabawy w Mantis Burn Racing jest kariera ze standardową ścieżką rozwoju "od zera do bohatera" i możliwością sprawdzenia swoich umiejętności w ośmiu wariantach rozgrywki, takich jak np. Knockout, Accumulator, Overtake czy Time Trial. W związku z tym wygrywając kolejne zawody odblokowujemy nie tylko nowe zawody, ale również nowe typy pojazdów, które możemy modyfikować zarówno jeśli chodzi o kwestie wizualne, jak i osiągi danej maszyny.


Esencję rozgrywki w Mantis Burn Racing stanowią oczywiście wyścigi na krętych torach, podczas których zasiadamy za kierownicą samochodów sportowych, buggy lub ciężarówek. Nasze zadanie skupia się wyłącznie na minięciu wszystkich rywali i dotarciu do mety przed pozostałymi uczestnikami zawodów. Na uwagę zasługuje fakt, że rywalizujemy nie tylko w centrum miasta, ale także wielu innych lokacjach – np. terenach pustynnych.


Mantis Burn Racing zawiera także multiplayer, który dostępnych jest lokalnie lub za pośrednictwem internetu. Przy jednym ekranie może rywalizować między sobą nawet czterech graczy, natomiast w sieci możliwa jest jednoczesna rozgrywka w gronie ośmiu wirtualnych kierowców.