LEGO Worlds

Producent: Traveller's Tales Wydawca: Cenega Poland Premiera: 2017 Gatunek: familijna, zręcznościowa Wersja językowa: PL KINOWA, B/D, PL Wydania tej gry: LEGO Worlds (Switch) (edycja premierowa)

Po wydaniu LEGO Worlds na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 firma Warner Bros. zdecydowała się na udostępnienie gry właścicielom Nintendo Switch.


LEGO Worlds to nieskrępowana rozgrywka w otwartym świecie zbudowanym w całości z klocków LEGO. Uniwersum jest pełne niespodzianek, dlatego też spotkamy w nim wampiry straszące yeti, kowbojów ujeżdżających żyrafy czy też farmera walczącego z zombiakami.


Gracze mogą tworzyć własne światy lub też eksplorować nowe lokacje i wykonywać zadania dla postaci niezależnych, by odblokowywać nowych bohaterów oraz klocki do stawiania nowych konstrukcji. Wraz z postępami w rozgrywce użytkownicy zyskają możliwość korzystania z licznych pojazdów ułatwiających się po wirtualnej rzeczywistości.


LEGO Worlds pozwala na zabawę wspólnie ze sztuczną inteligencją oraz umożliwia rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Multiplayer w grze dostępny jest zarówno przez internet, jak i na podzielonym ekranie.

LEGO Worlds