LEGO Iniemamocni

Producent: Traveller's Tales Wydawca: Cenega Poland Premiera: 15.6.2018 Gatunek: akcja, przygodowa, zręcznościowa Wersja językowa: PL Wydania tej gry: LEGO Iniemamocni (Switch) (edycja premierowa)

LEGO Iniemamocni to przygodówka akcji, której platformami docelowymi są PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Switch. Studio Traveller's Tales odpowiedzialne za przygotowanie tego dzieła ma w swoim dorobku także inne tytuły na licencji klocków LEGO.


Gra LEGO Iniemamocni stanowi nie lada gratkę dla miłośników Pana Iniemamocnego i jego zwariowanej rodzinki ukazanych w filmach Iniemamocni 2 (2004) oraz Iniemamocni 2 (2018), bowiem kampania fabularna zawiera wybrane wydarzenia zaprezentowane we wspomnianych obrazach kinowych. Co ciekawe, przechodząc kolejne zadania w lokacjach całkowicie zbudowanych ze słynnych duńskich klocków można dostrzec wiele odniesień do pozostałych dzieł Pixara.


LEGO Iniemamocni charakteryzuje się niskim poziomem trudności i adresowane jest zarówno do młodszych, jak i starszych graczy. Mogą oni połączyć siły, by wspólnie bawić się w trybie kooperacji na jednym ekranie, razem eksplorując lokacje, walcząc z przeciwnikami i rozwiązując kolejne zagadki.

LEGO Iniemamocni