Legend of Kay - Anniversary

Producent: Kaiko Wydawca: Brak Premiera: 28.7.2015 Gatunek: akcja, platformowa Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Legend of Kay - Anniversary - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Legend of Kay - Anniversary to platformowa gra akcji, w której wcielamy się w wojowniczego kota. Za produkcję odpowiada Kaiko, wydawcą gry jest Nordic Games.


Legend of Kay ukazało się po raz pierwszy na PlayStation 2 w 2005 roku. Legend of Kay - Anniversary to nowa, odświeżona wersja gry, z teksturami wysokiej rozdzielczości i szczegółowymi modelami postaci, w której wykorzystano nowoczesne techniki renderowania i krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny.


W Legend of Kay - Anniversary przenosimy się na niewielką wyspę na morzu chińskim, zamieszkaną przez koty, które przez wiele lat żyły w pokoju z innymi magicznymi stworzeniami. Zły Imperator Shun postanowił jednak wysłać na wyspę swą armię goryli. Jako Kay, kot znający wschodnie sztuki walki, musimy uratować mieszkańców swej wioski. Startujemy jako początkujący adept, mając tylko miecz, z czasem jednak zdobywamy coraz większe doświadczenie oraz nowe bronie - młot bojowy i stalowe szpony, którymi możemy walczyć w zupełnie innych stylach.


Na graczy czeka 25 zróżnicowanych poziomów, walki z 15 rodzajami przeciwników i niezapomniane pojedynki z potężnymi bossami. Legend of Kay - Anniversary pozwala również wziąć udział w rozmaitych mini-grach, takich jak wyścigi na dzikach, latanie na smokach czy ujeżdżanie wilków. Dzięki sieciowym rankingom możemy porównywać swe osiągnięcia ze znajomymi i rywalizować o najwyższe miejsca na tablicach najlepszych wyników.


Twórcy zamieścili w grze mnóstwo nawiązań do popkultury oraz starych filmów o wschodnich sztukach walki. Ta zabawna produkcja adresowana jest zarówno do starszego, jak i młodszego pokolenia graczy.© 2015 Nordic Games GmbH, Austria. Developed by Kaiko. Published & Distributed by Nordic Games GmbH, Austria. Legend of Kay is a trademark of Nordic Games Licensing AB, Sweden. All other brands, product names and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved.