GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Just Deal With It!

Just Deal With It!

Producent: Sony

Wydawca: Sony Computer Entertainment

Premiera: 14.11.2018

Gatunek: familijna

Wersja językowa:

Just Deal With It! to gra towarzyska na PlayStation 4. Mamy tutaj do czynienia z produkcją wykorzystującą aplikację PlayLink. Przed rozpoczęciem zabawy musimy zainstalować ją na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Zamiast jednego tytułu, w Just Deal With It! otrzymujemy pięć klasycznych gier karcianych, takich jak: poker, blackjack, szalone ósemki, remik i kierki. W jednej rozgrywce może wziąć udział maksymalnie 10 graczy dysponujących urządzeniem przenośnym podłączonym do tej samej sieci Wi-Fi. Poza opcją zabawy przy jednym ekranie Just Deal With It! oferuje także sieciowy multiplayer. W trakcie rozgrywki możemy próbować wspinać się po szczeblach rankingu, by zdobyć Wielką Koronę Zwycięstwa.

Just Deal With It! skierowane jest do osób w każdym wieku. Charakteryzuje się prostym sterowaniem i nie wymaga zręczności. Liczy się bowiem umiejętność strategicznego myślenia i wykorzystywanie dostępnych zagrywek sabotażowych umożliwiających na przykład zasłonę dymną, zamrażanie w lodzie lub też pogrążanie w mazi.

konsola PlayStation 4, połączenie z internetem za pośrednictwem jednej sieci Wi-Fi, darmowa aplikacja (do pobrania z Google Play lub iTunes) zainstalowana na smartfonie lub tablecie