GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Just Dance 2019 (WiiU)

Just Dance 2019 (WiiU)

Producent: Ubisoft

Wydawca: Ubisoft

Premiera: 25.10.2018

Gatunek: muzyczna

Wersja językowa: angielska

Just Dance 2019 jest grą taneczną, która należy do popularnej serii rozwijanej od wielu lat przez firmę Ubisoft. W tę edycję mogą zaopatrzyć się posiadacze następujących konsol: PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Switcha, WiiU oraz Wii.

Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam, czy też rywalizować, Just Dance 2019 przetestuje twoje umiejętności taneczne, bazując na doskonale znanych i uwielbianych zasadach rozgrywki. Stań przed ekranem i naśladuj prezentowane kroki, by zgarnąć jak najwięcej punktów. Zmierz się z innym graczem lokalnie, porównaj swój wynik z pozostałymi uczestnikami zabawy lub szlifuj swoje umiejętności w trybie solo.

Chcąc zagrać w Just Dance 2019 należy pobrać bezpłatny program Just Dance Now udostępniony za pośrednictwem Google Play i iTunes. Dzięki niemu smartfon lub tablet będzie pełnił funkcję kontrolera ruchowego. Oznacza to, że użytkownik nie musi dysponować ani PlayStation Move, ani Kinectem czy też jakimkolwiek innym, dodatkowym urządzeniem.

Wśród ponad 40 utworów zawartych w Just Dance 2019 znajdziemy piosenki z poniższej listy, ale nie musimy się do niej ograniczać, bo dzięki usłudze Just Dance Unlimited zakupimy nowe kawałki, wybierając spośród kilkuset hitów.

Finesse (Remix) – Bruno Mars Ft. Cardi B
OMG – Arash Ft. Snoop Dogg
Bum Bum Tam Tam – MC Fioti, Future, J Balvin, Stefflon Don, Juan Magan
Narco – Blasterjaxx & Timmy Trumpet
Fire – LLP Ft. Mike Diamondz
Shaky Shaky – Daddy Yankee
Mad Love – Sean Paul, David Guetta Ft. Becky
Bang Bang Bang – BIGBANG
Dame Tu Cosita – El Chombo Ft. Cutty Ranks
Mi Mi Mi – Hit The Electro
Beat Mama Mia – Mayra Verónica

konsola PlayStation 4