inFamous

Producent: Sucker Punch Wydawca: Sony Computer Entertainment Premiera: 27.5.2009 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL Wydania tej gry: inFamous (edycja premierowa), inFamous (PS3 Essentials)

inFamous to przygodowa gra akcji studia Sucker Punch, która powstała wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 3. Rozgrywka w tej produkcji została ukazana z perspektywy trzeciej osoby.


Akcja gry inFamous toczy się w Empire City, wielkim, otwartym mieście. Główny bohater, Cole McGrath, ma za zadanie rozwikłać pewną tajemnicę, wykonując szereg ściśle powiązanych ze sobą misji, jak również spróbować swoich sił w pobocznych questach, wykorzystując swoje unikatowe moce i zdolności.


Wraz z osiąganiem kolejnych postępów w inFamous, wachlarz umiejętności, jakimi dysponuje nasz protagonista, ulega poszerzeniu. Ogromny wpływ na przebieg zabawy mają decyzje podejmowane przez gracza podczas rozgrywki. Kształtują one zarówno charakter kierowanej przez niego postaci, która może być dobra lub zła, a także mają wpływ na zachowanie mieszkańców metropolii.

inFamous

God of War i inFamous doczekają się nowych zbiorczych wydań?

Mateusz Stanisławski
4

Zestawy God of War Saga Dual Pack i inFamous Dual Pack 1 & 2 pojawiły się w ofertach zagranicznych sklepów internetowych. Kolejne apetyczne pakiety hitów od Sony na horyzoncie?

Infamous 2 - zapowiedź

Rafał Dziduch
5

Cole MacGrath już niedługo powróci w Infamous 2. Studio deweloperskie Sucker Punch pracuje w pocie czoła nad kontynuacją. Przeczytajcie, co o najnowszych przygodach człowieka-elektrowni pisze Mastermind.

Plotka: Sucker Punch pracuje nad inFamous 2?

Adam Woźny
4

Wygląda na to, że to nie Sly Cooper 4, a inFamous 2 będzie nową grą studia Sucker Punch Productions, które poszukuje nowych pracowników. Z ogłoszenia wynika, że firma pracuje nad kontynuacją inFamousa.