Impact Winter

Producent: Mojo Bones Wydawca: Brak Premiera: 23.5.2017 Gatunek: przygodowa, symulacja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Impact Winter (edycja premierowa), Impact Winter - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Impact Winter to przygodowa gra akcji osadzona w niedalekiej przyszłości.


Jacob Solomon to główny bohater Impact Winter. Jest przywódcą grupy ludzi, która stara się utrzymać przy życiu na Ziemi zniszczonej przez asteroidę – zderzenie z nią doprowadziło do wybuchu tajemniczego płynu, co spowodowało drastyczny spadek temperatury, gdyż nasza planeta została całkowicie pokryta śniegiem. Z tajemniczego komunikatu radiowego dowiadujemy się, że za 30 dni przybędzie pomoc, ale przez ten miesiąc powinniśmy zrobić wszystko, by znaleźć środki niezbędne do przetrwania.


Impact Winter to nie tylko walka z hordami przeciwników (podczas rozgrywki zmierzymy się np. ze zwierzętami), ale z przede wszystkim żywiołem – największym wrogiem gracza okazuje się biały puch. Chcąc dotrwać do nadejścia pomocy trzeba szukać przedmiotów, pomagać innym, nierzadko chorym ludziom, a także umiejętnie wykorzystywać ich zdolności.

Impact Winter