High Hell

Producent: Terri Vellmann, Doseone Wydawca: Brak Premiera: 23.10.2017 Gatunek: akcja, strzelanka Wersja językowa: EN Wydania tej gry: High Hell (edycja premierowa)

High Hell to zręcznościowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Za stworzenie produkcji odpowiadają Terri Vellman (Heavy Bullets) i Doseone (Enter the Gungeon oraz Gang Beasts).


Akcja gry High Hell rozgrywa się w kryminalnym półświatku. Twórcy nie zdecydowali się na przygotowanie głównego wątku fabularnego, więc naszym zadaniem jest przetrwanie w świecie wypełnionym typami spod ciemnej gwiazdy. Wśród przeciwników, jakich spotkamy na swojej drodze, znajdziemy nie tylko tradycyjnych wrogów, ale również szympanse z wypranymi mózgami czy korporacyjne kukły.


High Hell zawiera tylko jeden rodzaj broni i pozwala na niszczenie obiektów otoczenia za pomocą efektownych kopniaków. Tyle wystarczy, by zaoferować niesamowicie dynamiczną rozgrywkę w świecie zaprezentowanym przy wykorzystaniu komiksowego stylu.


Warto dodać, że cała kampania High Hell (gra nie posiada multiplayera) składa się z 20 misji, których ukończenie początkowo zajmie kilka godzin. Po poznaniu tych etapów możemy pokusić się jednak o przejście całości w jak najkrótszym czasie.