GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Hello Neighbor

Hello Neighbor

Producent: Dynamic Pixels

Wydawca: Brak

Premiera: 08.12.2017

Gatunek: przygodowa strategia

Wersja językowa: polski interfejs

Hello Neighbour to gra na PC oraz Xbox One, która reprezentuje gatunek skradanek, ale znajdziemy w niej także elementy horroru.

Jak to w skradankach bywa, nasze zadanie musimy wykonać bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń ze strony osób, które napotkamy na swojej drodze. Nie inaczej jest w Hello Neighbour, w którym musimy dostać się na teren posesji sąsiada, by dowiedzieć się, jakie tajemnice skrywa. Szukanie wskazówek, omijanie pułapek i korzystanie w wcześniej odnalezionych skrótów to nieodłączne elementy rozgrywki.

Hello Neighbour może pochwalić sie zaawansowaną SI, która sprawia, że przechytrzenie sąsiada wymaga pomysłowości i kreatywności. Nasz przeciwnik jest bowiem w stanie nauczyć się zachowania gracza i zmienić taktykę podczas rozgrywki. Sprawia to, że zaliczenie niektórych etapów staje się bardzo wymagające.

Kreskówkowa oprawa graficzna w Hello Neighbour idealnie pasuje do humorystycznej konwencji gry i sprawia, że pomimo elementów horroru, trudno się tu czegokolwiek wystraszyć.

system operacyjny Windows 7 lub nowszy, procesor Core i5 lub nowszy, 6 GB RAM, karta graficzna GeForce GTX 770 lub nowsza, 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa stereo