Hearthstone: Heroes Of Warcraft

Producent: Blizzard Entertainment Wydawca: Brak Premiera: 99 Gatunek: strategia, karcianka Wersja językowa: PL Wydania tej gry: Hearthstone: Heroes Of Warcraft (edycja premierowa)

Hearthstone: Heroes Of Warcraft to wirtualna gra karciana przygotowana przez firmę Blizzard Entertainment, mającą w swoim dorobku tak uznane serie, jak Starcraft, Diablo czy Warcraft.


Hearthstone: Heroes Of Warcraft jest produkcją opartą na modelu free-to-play, co oznacza, że korzystanie z jej pełnej wersji jest darmowe. Wszystkie karty można odblokować, wygrywając kolejne pojedynki, ale jeśli zechcemy uzyskać do nich natychmiastowy dostęp, będziemy musieli za nie zapłacić prawdziwymi pieniędzmi.


Hearthstone: Heroes Of Warcraft charakteryzuje się nieskomplikowaną mechaniką rozgrywki, dzięki czemu do zabawy mogą przystąpić zarówno nowicjusze, jak i weterani. Zasady gry są niezwykle proste, ale chcąc wygrywać pojedynki z najlepszymi graczami, trzeba nabrać doświadczenia i umiejętności.


Hearthstone: Heroes Of Warcraft zawiera tryb rozgrywki przeciwko sztucznej inteligencji oraz pełnoprawny multiplayer, w którym stawimy czoła przeciwnikom z całego świata, kierując armią jednego z bohaterów świata Warcrafta. System dobiera oponentów na podstawie podobnego poziomu umiejętności graczy, więc bez obaw – nie trafimy na dużo lepszego gracza.

Hearthstone: Heroes Of Warcraft

Złote Dżojstiki 2014 rozdane. Dark Souls II grą roku, Wiedźmin 3 najbardziej wyczekiwany!

Patryk Purczyński
35

32. gala Golden Joystick Awards, plebiscytu, w którym o przyznaniu nagród dla najlepszych tytułów decydują głosy graczy, przeszła do historii. Wśród nagrodzonych nie zabrakło polskiej produkcji, Wiedźmina 3.

Beta Destiny w lipcu! Wielkie zainteresowanie Hearthstone i nowym dodatkiem do World of Warcraft

Patryk Purczyński
3

Interesujące wieści napłynęły z konferencji podsumowującej ostatni kwartał w wykonaniu Activision Blizzard. Firma wyznaczyła m.in. termin betatestów Destiny.