Grand Theft Auto V

Producent: Rockstar Games Wydawca: Cenega Poland Premiera: 14.4.2015 Gatunek: akcja, strzelanka Wersja językowa: PL KINOWA, B/D Wydania tej gry: Grand Theft Auto V (edycja premierowa), Grand Theft Auto V - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Grand Theft Auto V + Great White Shark Card - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Grand Theft Auto V + Megalodon Shark Card - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Grand Theft Auto V + Whale Shark Card​ - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Grand Theft Auto V na komputery PC jest dziełem Rockstar Games.


Historia opowiada o losach trzech bohaterów. Grand Theft Auto V pozwala w dowolnym momencie (poza misjami) przełączać się między wszystkimi grywalnymi postaciami: wcielasz się w zagubionego i nieszczęśliwego Michaela, który bierze udział w nielegalnych interesach, kierujesz także Trevorem, któremu lepiej nie wchodzić w drogę oraz młodym Franklinem, który próbuje znaleźć cel w życiu i zarobić nieco kasy.


Grand Theft Auto V zabierze Cię do Los Santos co najmniej na kilkadziesiąt godzin. W tym czasie zdołasz ukończyć główny wątek fabularny, ale to nie koniec przygody. Możesz sprawdzić swoje umiejętności w wielu misjach pobocznych i skorzystać z licznych aktywności, rozgrywając mecze tenisa, biorąc udział w wyścigach, ćwicząc jogę i nie tylko. Gra zawiera również pełnoprawny, sieciowy multiplayer, Grand Theft Auto Online.


Oprawa graficzna Grand Theft Auto V na PC jest bardziej szczegółowa niż na Xboksie 360 i PlayStation 3. Gra zawiera nowe rodzaje broni, nowe pojazdy, nowe rozrywki, większy ruch uliczny oraz ulepszonych model uszkodzeń i pogody, a także wiele innych nowości.

Grand Theft Auto V

Nowe wersje GTA V też sprzedają się świetnie. Take-Two prezentuje wyniki swoich gier

Patryk Purczyński
11

Take-Two podsumowało ostatni kwartał, ujawniając przy okazji wyniki swoich gier. Największe wrażenie robi GTA V, które, pomimo wcześniejszej premiery na X360 i PS3, na nowych konsolach również radzi sobie świetnie.

Powrót do Los Santos - recenzujemy odświeżone Grand Theft Auto V na Xboksie One

Paweł Pochowski
66

Wydawać by się mogło, że Rockstar tworząc GTA V odsłonił już swoje wszystkie karty. Nic bardziej mylnego. Wersja przygotowana z myślą o konsolach aktualnej generacji to dowód na to, że studio w rękawie ma nie tylko asa, ale i dwa jokery oraz białego królika.

Michael Pachter: - Call of Duty skorzysta na niemocy konkurencji

Patryk Purczyński
3

Call of Duty: Advanced Warfare powinno sprzedać się znacznie lepiej niż ubiegłoroczna odsłona serii - uważa analityk Michael Pachter. Jedną z przyczyn jest brak mocnego konkurenta w okresie przedświątecznym.