Gothic II: Die Nacht des Raben

Producent: JoWooD Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 20.1.2005 Gatunek: RPG, akcja, tpp, fantasy Wersja językowa: PL, PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Gothic II: Noc Kruka (edycja premierowa), Gothic II: Noc Kruka (eXtra Klasyka neXt), Gothic II - Gold (edycja premierowa), Gothic II: Gold Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Noc Kruka to pierwszy oficjalny dodatek do hitu 2002 roku, gry Gothic II. Poza typowymi ulepszeniami, które programiści serwują nam w rozszerzeniach, a więc poprawioną grafiką, dźwiękiem oraz usunięciem błędów z wersji podstawowej, tytuł oferuje zupełnie nowe atrakcje w czasie rozgrywki. Otrzymujemy zatem nową fabułę, nowe ścieżki rozwoju, lokacje, rozwinięcia istniejących miejsc, nowych bohaterów niezależnych i przeciwników, dodatkowy ekwipunek oraz czary. I to wszystko w jednym oficjalnym dodatku!

Gothic II: Die Nacht des Raben

Mini - wywiad z prezesem firmy dystrybucyjnej FonoGAME

Adam Berlik
3

Przed kilkoma tygodniami na rynku pojawił się nowy dystrybutor gier – FonoGAME, którego pierwsza gra, Torchlight, pojawi się pod koniec maja. Mieliśmy okazję porozmawiać z prezesem firmy, Łukaszem Kubiakiem.

Konkurs Gothic Universe - zakończenie konkursu

gram.pl
33

Pomimo że życie Bezimiennego to udręka i sam trud wielu z Was zechciało kroczyć tą ścieżką. Nadszedł już czas, by okazało się kto zdobędzie podręczny komplet bezimiennego bohatera, czyli zestaw Gothic Universe.

Konkurs Gothic Universe - zostań bohaterem Myrtany!

Spayki
80

Życie bezimiennego bohatera nie jest usłane różami. Tu kolce, tam kolce i jeszcze po drodze... kolce. W każdym razie taki heros twardy być musi, a więc mężnie stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i siłom nieczystym. Tak zrodziła się legenda pewnego uniwersum.

Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!

CD Projekt
147

Już 8 marca na półkach sklepowych pojawi się 8 zupełnie nowych tytułów z serii eXtra Klasyka neXt! Po raz pierwszy w historii najnowsza edycja zostanie wzbogacona o rozszerzenia do najpopularniejszych gier. Jest to świetna okazja aby uzupełnić swoją kolekcję i ponownie zagrać w największe hity!

Nowe tytuły w platynie już dzisiaj!

CD Projekt
35

Już dzisiaj w prestiżowej serii Platynowa Kolekcja debiutuje pięć z sześciu zapowiadanych nowości: Age of Empires III, F.E.A.R., Saga Gothic, Empire Earth II Złota Edycja oraz SWAT 4 Złota Edycja. Data premiery kultowej gry - Neverwinter Nights Diamentowa Edycja zostanie podana już wkrótce. Opóźnienie zostało spowodowane przedłużeniem się procesu polonizacji modów wchodzących w skład dodatku Kingmaker.

Nowe tytuły i nowa jakość w Platynowej Kolekcji!

CD Projekt
44

W pierwszych dniach października na rynku zadebiutuje sześć nowych tytułów w prestiżowej serii Platynowa Kolekcja. Tym razem oprócz wprowadzenia nowych kultowych gier wprowadzamy również nową, jeszcze bardziej ekskluzywną jakość wydania.

O Gothicu 3 słów kilka

Fett
365

Mniej lub bardziej zamierzony wyciek z nadchodzącego numeru niemieckiego magazynu PC Action pozwolił poznać kilka szczegółów odnośnie trzeciej części serii Gothic. Co chyba najważniejsze, znane są ogólne wymagania sprzętowe!

Nowe promocje w sklepie gram.pl

Domek
29

Piątkowe popołudnie przynosi już całkiem tradycyjnie nowe promocje w sklepie gram.pl. Korzystając z nich, możecie nabyć taniej wybrane gry z naszej oferty. Tym razem w menu mamy następujące pozycje - World of Warcraft, Gothic II: Złota Edycja oraz Age of Empires III.

Ewolucja serii Gothic

Lucas the Great
97

Zapowiadaliśmy, że mamy jeszcze parę asów w rękawie. Tak więc dziś zapraszamy do przeczytania dużego artykułu przeglądowego o całej serii Gothic. Od czego się zaczęło, co zmieniało się na przestrzeni lat i dlaczego niezbyt agresywnie promowana seria wywalczyła sobie niezłą pozycję na rynku... Nowy typ publicystyki, ale autor już Wam znany, czyli Niedźwiedź.

Sklep.gram.pl - nowe promocje!

Chamberlyn
46

Dla wszystkich klientów naszego sklepu przygotowaliśmy dwie nowe promocje, dzięki którym możecie kupić wybrane tytuły dużo, dużo taniej niż zwykle.

Gothic Net oficjalną stroną słynnej serii RPG

Domek
42

Z radością informujemy, że tworzona przez pasjonatów RPG witryna Gothic Net uzyskała status oficjalnej polskiej strony serii Gothic. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej odwiedzić, to szybko naprawcie swój błąd korzystając z nowego adresu - gothic.gram.pl.

Złote Edycje gier od dziś w sprzedaży!

Chamberlyn
17

Od dziś na rynku dostępne są Złote Edycje gier firmy CD Projekt. To starannie wybrane, unikalne wydania największych hitów gier komputerowych w polskiej wersji językowej.

Gothic 3 - konkurs na oficjalnej stronie!

Domek
31

Świetna informacja dla fanów gier RPG, w napięciu oczekujących na kolejną grę z serii Gothic. Już za dwa dni na jej oficjalnej stronie rozpocznie się konkurs, w którym wygrać będzie można bluzy Gothica 3 i nie tylko.

Noc Kruka trafia do USA

Domek
0

W ramach ciekawostki - mieszkańcy Stanów Zjednoczonych doczekali się wreszcie wydania w ich kraju dodatku do jednej z najlepszych gier RPG wszech czasów - Gothica 2. No, doczekali to może trochę za duże słowo - Noc Kruka trafi tam do dystrybucji 24 października. Ale po tak długim oczekiwaniu ten miesiąc już im chyba różnicy nie robi. Gratulujemy! ;)