GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Gothic 3: Forsaken Gods - Enhanced Edition

Gothic 3: Forsaken Gods - Enhanced Edition

Producent: Piranha Bytes

Wydawca: Brak

Premiera: 22.03.2011

Gatunek: RPG akcja tpp fantasy

Wersja językowa: EN, PL, PL KINOWA

Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition jest samodzielnym dodatkiem do gry RPG Gothic 3. W porównaniu z pierwotną wersją Gothic 3: Forsaken Gods w Enhanced Edition usprawniono rozgrywkę, ulepszono system walki i oprawę audiowizualną, naprawiono liczne, drobne błędy oraz wprowadzono drobne dodatki.

W Gothic 3: Forsaken Gods gracze ponownie wcielają się w bezimiennego bohatera, który powrócił z innego świata, gdzie przebywał wraz z nekromantą Xardasem. Zadaniem naszego protagonisty jest znalezienie sposobu na zjednoczenie Myrtany.

Kraina ta została podzielona na cztery części, którymi władają jego dawni przyjaciele – Gorn, Thorus, Lee oraz bracia Sinog i Anog. Na Bezimiennego, stojącego w obliczu narastającego konfliktu między orkami a ludźmi i nie zawsze mogącego polegać na swych byłych towarzyszach, czeka trudne zadanie zaprowadzenia pokoju.

Windows XP/Vista/7, procesor 2,5 GHz, 1 GB RAM (1,5 GB w przypadku Windows Vista/7), karta graficzna nVidia 7900 lub ATI X1900 (256 MB RAM), DirectX 9.0c lub lepszy, 4 GB wolnego miejsca na HDD, klawiatura i mysz