Gothic 3: Forsaken Gods

Producent: JoWooD Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 4.12.2008 Gatunek: RPG, akcja, tpp, fantasy Wersja językowa: PL, PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Gothic 3: Zmierzch Bogów (edycja premierowa), Gothic 3: Zmierzch Bogów (TopSeller), Gothic 3: Zmierzch Bogów (TopSeller), Gothic 3: Złota Edycja (Platynowa Kolekcja), Gothic 3 Złota Edycja (TopSeller), Gothic 3: Zmierzch Bogów (eXtra Klasyka: XK DODATEK)

Legenda powraca w wielkim stylu! Zmierzch bogów, samodzielny dodatek do kultowej gry Gothic 3, zapewni nam ponad 20 godzin bezkompromisowej rozgrywki! Nowi przeciwnicy, nowe gatunki potworów, fabuła scalająca wszystkie części kultowej serii. Stare sojusze zachwieją się w posadach, a nowe zmienią przyszłość, świat Gothica wzywa i kusi swoją nieprzewidywalnością!


Gothic to jedna z najpopularniejszych komputerowych gier fabularnych. Do tej pory dwie pierwsze części, wraz z dodatkiem Noc Kruka, sprzedały się w naszym kraju w olbrzymiej ilości kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy! Fabuła gry gwarantowała dziesiątki godzin zabawy, a fani serii do tej pory opowiadają sobie o wydarzeniach z różnych części.


W dwóch pierwszych częściach serii Gothic przebyłeś długą drogę od pospolitego więźnia po bohatera Khorinis, bogatej w zasoby naturalne wyspy o strategicznym znaczeniu. Teraz nadszedł czas, abyś wraz ze swoimi starymi przyjaciółmi rozwikłał wszystkie niewiadome, sięgnął w przyszłość!

Gothic 3: Forsaken Gods

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.70 już jest!

Piotr Wiejak
193

[Uaktualniono po raz drugi] Nowy nieoficjalny patch dla gry Gothic 3 - o numerze 1.70 - jest już dostępny! To naprawdę, naprawdę rozbudowane uaktualnienie i każdy, komu trójka nie jest jeszcze obojętna, powinien choć zerknąć, jakie zmiany oferuje.

Złóż życzenia z Tawerną Gothic i sięgnij po nagrody!

Dominik Trzmielewski
9

Święta za nami, pora zatem rozpocząć przygotowania do nocy sylwestrowej. A skoro Nowy Rok - to oczywiście życzenia. Tym razem złożyć je możecie wspólnie z Tawerną Gothic i zgarnąć niezwykłe nagrody!

Złota Kolekcja Gothic 3 już dziś w sklepach!

CD Projekt
5

Firma CD Projekt z przyjemnością informuje, że do sprzedaży trafiło ekskluzywne wydanie Gothic 3 wraz z dodatkiem Zmierzch Bogów w serii Złota Kolekcja!

Złota Kolekcja Gothic 3 w grudniu!

CD Projekt
16

Firma CD Projekt z przyjemnością informuje, że Gothic 3 wraz z dodatkiem Zmierzch Bogów ukaże się w serii Złota Kolekcja już w pierwszej połowie grudnia.