God of War Collection

Producent: Sony Wydawca: Brak Premiera: 30.4.2010 Gatunek: akcja Wersja językowa: EN Wydania tej gry: God of War Collection (edycja premierowa)

Stworzona wyłącznie na PlayStation 3 kompilacja God of War Collection zawiera odświeżone wersje God of War i God of War II w rozdzielczości High Definition, czyli 720p z animacją 60 klatek na sekundę oraz antyaliasingiem. Pierwotnie wspomniane tytuły ukazały się na PlayStation 2. Warto dodać, że God of War Collection obsługuje także system trofeów.


God of War - Jako straszliwy Kratos, potężny spartański wojownik zdecydowany zniszczyć boga wojny Aresa, musisz pokonać najsłynniejsze - i największe - stworzenia w historii. Uzbrojony w budzące trwogę Ostrza Chaosu, dwa płonące ostrza przytwierdzone do ciała za pomocą łańcuchów, oraz w liczne podarunki od bogów, bezlitosny Kratos nie zawaha się zmieść każdego przeciwnika, który stanie mu na drodze. Każdy przeciwnik stanowi dla Kratosa odrębne wyzwanie, które wymaga indywidualnego podejścia. Wykonując polecenia wyświetlane na ekranie, uzyskasz dostęp do dziesiątek sekwencji zabójczych ruchów, od rozrywania rękoma na pół po wskakiwanie na grzbiety większych wrogów, by ich zadusić.


God of War II - Wcielając się w Kratosa, na swojej drodze ku Siostrom Przeznaczenia spotkasz przeróżne mityczne postacie - Cyklopa, Gryfy, czy Cerebusa. Walka z nimi na pewno nie będzie należeć do tych łatwych, ale do pięknych i niezapomnianych - na pewno tak! Gra dostarcza wspaniałych obrazów, niezapomnianych wrażeń z walk. Ta gra proponuje Tobie przygodę, której nigdy nie zapomnisz. Tu nie ma miejsca na nudę, wszystkie elementy są doskonale przemyślane i dopasowane tak, by z zabawy czerpać ogromną przyjemność. Nawet jeśli nie jesteś fanem dynamicznych gier akcji, koło God of War II po prostu trudno przejść obojętnie.

God of War Collection

Plotka: God of War Saga Collection za miesiąc w sprzedaży

Mateusz Stanisławski
3

Czyżby jeszcze jedno zbiorcze wydanie God of War na horyzoncie? Jak donosi serwis Siliconera, już niedługo kilka odsłon przygód Kratosa znajdziemy w zestawie Saga Collection.

God of War i inFamous doczekają się nowych zbiorczych wydań?

Mateusz Stanisławski
4

Zestawy God of War Saga Dual Pack i inFamous Dual Pack 1 & 2 pojawiły się w ofertach zagranicznych sklepów internetowych. Kolejne apetyczne pakiety hitów od Sony na horyzoncie?

Polskie wydania God of War III i nie tylko

Adam Berlik
16

God of War III pojawi się w Polsce w trzech wersjach. Sony Polska planuje także wprowadzenie do naszych sklepów ulepszonych wersji God of War i God of War II oraz kompilacji wszystkich części tej serii.

God of War III - nowe screeny

Piotr Wiejak
28

Jeszcze przed nowym trailerem, który ma pojawić się w ciągu kilku dni, Sieć przywitała screeny z gry God of War III, które wcześniej można było oglądać jedynie w magazynach.

God of War: Ultimate Trilogy Edition dla Europy!

Piotr Wiejak
29

Okazuje się, że Stary Kontynent nie dostanie EK gry God of War III. Zamiast niej, europejski oddział SCE przygotował coś specjalnego - God of War: Ultimate Trilogy Edition.

Najlepsze gry i platformy do grania wg Metacritic

Adam Wieczorek
38

Serwis Metacritic przygotował interesujące podsumowanie 2009 roku. Zaprezentowano raport wskazujący platformy z najlepszymi grami i najlepiej oceniane gry roku.

God of War Collection także w Europie

Adam Woźny
13

God of War i God of War II w pakiecie God of War Collection jednak trafią do Europy. Mamy tutaj do czynienia z odświeżonymi wydaniami przygód Kratosa na PlayStation 3, z oprawą graficzną w jakości HD.

God of War Collection - zagramy już w listopadzie [niestety nie w Europie]

Łukasz Odziewa
16

Wszystkich, którzy już nie mogą doczekać się na God of War Collection na PlayStation 3, z pewnością ucieszy fakt, że zestaw pojawi się na półkach już 17 listopada. Przy okazji informacji o premierze, w sieci pojawiła się lista trofeów, na które przyjdzie nam zapolować.

God of War Collection jednak z demem części trzeciej!

Piotr Wiejak
11

Według pierwszych zapowiedzi, zestaw God of War Collection miał nie zawierać wersji demo nadchodzącej części trzeciej serii. Sony jednak, na szczęście dla graczy, zmieniło zdanie.

Dwie części serii God of War na PS3 w HD

Piotr Wiejak
37

God of War i God of War II w 60 klatkach na sekundę, rozdzielczości 720p i antyaliasingiem, na jednej płytce BD - taki zestaw Sony przygotowuje dla właścicieli PS3!