Gears of War Ultimate Edition

Producent: Microsoft Wydawca: Brak Premiera: 25.8.2015 Gatunek: akcja, tpp Wersja językowa: B/D Wydania tej gry: Gears of War Ultimate Edition (edycja premierowa)

Gears of War: Ultimate Edition to nowa wersja Gears of War, czyli trzecioosobowej gry akcji znanej z konsoli Xbox 360 i PC. Bohaterem jest skazany za dezercję Markus Fenix, który wspólnie z kompanami ratuje świat zaatakowany przez hordy szarańczy. To wydanie zawiera grafikę w rozdzielczości 1080p i animacje generowane z płynnością 60 klatek na sekundę.


Gears of War: Ultimate Edition, zgodnie z nazwą, oferuje dostęp do całej zawartości Gears of War, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne. Mowa zatem nie tylko o podstawowej kampanii ze wszystkimi rozdziałami (włącznie z dodatkową walką z bossem, Brumakiem). Oprócz niej dostępny jest również multiplayer z nowymi trybami rozgrywki, nowymi lokacjami i postaciami – wśród bohaterów znajdziemy także tych z Gears of War 3.


Gears of War: Ultimate Edition pozostaje mimo wszystko wierne oryginałowi, zapewniając mnóstwo adrenaliny podczas kolejnych walk z przeciwnikami. Gra jest dynamiczną strzelanką, w której zastosowano system osłon i tryb kooperacji. Całość można zatem ukończyć w pojedynkę, u boku kompanów sterowanych przez sztuczną inteligencję, jak również współpracując z prawdziwym graczem.

Gears of War Ultimate Edition