Gears of War 3

Producent: Epic Games Wydawca: Microsoft Polska Premiera: 20.9.2011 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Gears of War 3 (edycja premierowa), Gears of War 3 - Limited Edition (edycja premierowa), Gears of War 3 - Epic Edition (edycja premierowa), Gears of War 3 (Classics 69)

Gears of War 3 to kolejna odsłona serii gier trzecioosobowych gier akcji firmy Epic Games, na czele której stoi znany twórca, Cliff Bleszinski.


Na drodze Markusa Feniksa, Dominica Santiago i pozostałych członków oddziału Delta ponownie stają hordy Locustów, czyli przedstawiciele rasy, która ma zamiar zawładnąć ludzkością. Wydarzenia rozgrywają się na planecie o nazwie Sera. Głównym celem wyprawy naszej drużyny jest odnalezienie ojca Markusa Feniksa, który prawdopodobnie ma wiele wspólnego z najeźdzcami.


Ponownie mamy do czynienia z dynamiczną strzelaniną wykorzystującą system osłon. W trzeciej części Gears of War na naszej drodze staną starzy znajomi, jak również zupełnie nowe typy przeciwników. W trakcie rozgrywki nie zabraknie absorbujących starć ze zwykłymi oponentami, oraz emocjonujących walk z bossami.


Oprócz trybu dla pojedynczego gracza w Gears of War 3 dostępny jest także multiplayer, oferujący dostęp do nowych trybów rozgrywki i map. Gra bazuje na unowocześnionej wersji technologii Unreal Engine 3 zdolnej wyświetlać grafikę w wysokiej rozdzielczości. Warto dodać, że w autorzy oprawy wizualnej zastosowali więcej barw niż w poprzednich częściach.

Gears of War 3

Tydzień z Gears of War 3 - najważniejsze postacie

gram.pl
14

Każdy z bohaterów serii Gears of War ma do opowiedzenia własną historię, a wszystkie one splatają się sobą tworząc fascynujący opis dramatycznej walki, której stawką jest przetrwanie ludzkości. Warto więc poświęcić chwilę, aby przypomnieć sobie kto jest kim w tym nieprzyjaznym uniwersum.

Gears of War 3 na nowych obrazkach

Adam Berlik
10

Kolejna dobra wiadomość dla fanów Gears of War - tym razem dotycząca trzeciej odsłony cyklu. W miniony weekend do sieci trafiły zupełnie nowe obrazki pochodzące ze wspomnianej produkcji.

Nowa galeria z Gears of War 3

Adam Berlik
15

Zachęcamy do zapoznania się z galerią nowych obrazków pochodzących z Gears of War 3. Siedem screenów z pewnością zaostrzy apetyty graczy przed targami gamescom, na których być może pojawią się nowe szczegóły.

Artworki z Gears of War 3

Adam Berlik
3

Spragnieni nowych grafik z Gears of War 3? Do Sieci trafiły zupełnie nowe obrazki. Co prawda nie są to screeny z gry, niemniej i tak warto się nimi zainteresować.

Kolejna galeria z Gears of War 3

Adam Berlik
17

Na łamach serwisu Worthplaying pojawiła się nowa galeria z Gears of War 3 składająca się z trzech zupełnie nowych obrazków w wysokiej rozdzielczości. Możemy na nich podziwiać bohaterów, którzy staną do walki z Locustami.

Plotka: Mass Effect 3, Bad Company 3, Call of Duty MMO na E3?

Adam Bednarek
35

W Sieci znalazł się fragment listy gier, które podobno mają zostać zapowiedziane/pokazane na E3. Spis jest nieoficjalny, więc możliwe, że to tylko zwykła plotka, ale tytuły, jakie znajdziemy na liście, są naprawdę interesujące. Co być może zobaczymy na czerwcowym E3?

Co ze stajni Microsoftu zarządzi na E3?

Łukasz Odziewa
23

Targi E3 w Los Angeles zbliżają się wielkimi krokami. Czas zatem sprawdzić czym producenci gier będą chcieli pochwalić się przed widownią podczas tej największej w branży elektronicznej rozrywki imprezy.