GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Gears of War 3

Gears of War 3

Producent: Epic Games

Wydawca: Microsoft Polska

Premiera: 16.09.2013

Gatunek: akcja

Wersja językowa: PL KINOWA

Gears of War 3 to kolejna odsłona serii gier trzecioosobowych gier akcji firmy Epic Games, na czele której stoi znany twórca, Cliff Bleszinski.

Na drodze Markusa Feniksa, Dominica Santiago i pozostałych członków oddziału Delta ponownie stają hordy Locustów, czyli przedstawiciele rasy, która ma zamiar zawładnąć ludzkością. Wydarzenia rozgrywają się na planecie o nazwie Sera. Głównym celem wyprawy naszej drużyny jest odnalezienie ojca Markusa Feniksa, który prawdopodobnie ma wiele wspólnego z najeźdzcami.

Ponownie mamy do czynienia z dynamiczną strzelaniną wykorzystującą system osłon. W trzeciej części Gears of War na naszej drodze staną starzy znajomi, jak również zupełnie nowe typy przeciwników. W trakcie rozgrywki nie zabraknie absorbujących starć ze zwykłymi oponentami, oraz emocjonujących walk z bossami.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza w Gears of War 3 dostępny jest także multiplayer, oferujący dostęp do nowych trybów rozgrywki i map. Gra bazuje na unowocześnionej wersji technologii Unreal Engine 3 zdolnej wyświetlać grafikę w wysokiej rozdzielczości. Warto dodać, że w autorzy oprawy wizualnej zastosowali więcej barw niż w poprzednich częściach.