Front Mission Evolved

Producent: Double Helix Wydawca: Brak Premiera: 15.10.2010 Gatunek: akcja, tpp Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Front Mission Evolved (edycja premierowa), Front Mission Evolved - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Front Misssion Evolved to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby (poprzednie odsłony tytułowej serii to strategie) dedykowana posiadaczom komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3.


Pierwsze z wymienionych wydań oferuje możliwość generowania obrazu w stereoskopowym trójwymiarze. Gra została stworzona przez studio Double Helix, autorów Silent Hill: Homecoming.


Front Misssion Evolved przenosi nas do niedalekiej przyszłości, a konkretniej do 2171 roku. Gracze przejmują kontrolę nad Wanzerem, potężnym humanoidem, prawdziwą machiną wojenną, zdolną do pełnego dopasowania do wymagań danej sytuacji. Twórcy przewidzieli rozgrywkę zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w multiplayerze.


Poszczególne starcia z przeciwnikami toczą się na ulicach wirtualnego miasta. Gracz ma do dyspozycji bogaty arsenał broni za pomocą których unieszkodliwia kolejnych wrogów.


Front Mission Evolved

Front Mission Evolved - recenzja

gram.pl
18

Front Mission Evolved to doskonały przykład na to, jak z potencjalnego średniaka może narodzić się diament. Diament, który nie jest pozbawiony skaz, ale mimo ich obecności zapewnia kilka wieczorów przedniej jatki.

Front Mission Evolved wiosną

Patryk Purczyński
6

Square Enix podało datę premiery swego kolejnego tytułu - Front Mission Evolved. Powstająca w studiu Double Helix Games strzelanina zaoferuje rozgrywkę zarówno w trybie single, jak i multiplayer.