From Russia With Love

Producent: Electronic Arts Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 18.11.2005 Gatunek: akcja Wersja językowa: EN Wydania tej gry: From Russia With Love (edycja premierowa)

Jest rok 1963. Nazywasz się Bond, James Bond. Twoja misja polega na przeniesieniu się do pełnego niebezpieczeństw, a jednocześnie, niezmiernie urzekającego świata autentycznego agenta 007 – w tej roli Sean Connery we własnej osobie! Odwiedź egzotyczne miejsca, jak chociażby Istambuł, i wyrusz w podróż Orient Ekspresem. Nawiąż kontakt z piękną rosyjską podwójną agentką i pogrąż się całkowicie w tej interaktywnej wersji klasycznego świata Bonda. Twoje zadania polegać będą m.in. na prowadzeniu pojazdów oraz działaniu z ukrycia. Zagłębisz się totalnie w fabułę legendarnego filmu i doświadczysz ekscytujących momentów, z których ciężko będzie się Tobie otrząsnąć...


From Russia With Love to pierwszy tytuł oferujący fabułę osadzoną w realiach klasycznego filmu o przygodach agenta Jamesa Bonda. Akcja ma miejsce w latach sześćdziesiątych, a gra proponuje misje nawiązujące do fabuły oryginalnego filmu oraz zupełnie nowe, pełne niepowtarzalnych wrażeń, sekwencje. Po From Russia With Love można spodziewać się m.in. urozmaiconej i rozbudowanej rozgrywki, wspaniałych pojazdów, rywalizacji wieloosobowej, pięknych kobiet oraz klasycznych broni i gadżetów, których moc można dodatkowo zwiększać.


Sir Sean Connery, odgrywający Bonda w oryginalnym filmie, ponownie wciela się w rolę agenta Mi6 w tej innowacyjnej i wyczekiwanej z niecierpliwością grze wideo utrzymanej w klimacie retro.


Najwyższa pora, by przenieść się do klasycznego świata Jamesa Bonda...