Forza Motorsport 7

Producent: Turn10 Wydawca: Microsoft Polska Premiera: 3.10.2017 Gatunek: samochodowa, wyścigi Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Forza Motorsport 7 (edycja premierowa)

Forza Motorsport 7 to gra wyścigowa autorstwa Turn10 Studios odpowiedzialnego za poprzednie części tej wielokrotnie nagradzanej serii. Tytuł ukazał się nie tylko w wersji na konsole Xbox One, ale także na PC z Windows 10.


Forza Motorsport 7 oferuje rozbudowany tryb kariery dla jednego gracza zapewniający kilkadziesiąt godzin rozgrywki, podczas której na fanów cyklu czeka wycieczka do ponad 30 lokacji umiejscowionych na całym świecie, gdzie będzie można przetestować ponad 700 maszyn na 200 rozmaitych trasach. Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie ponad 700 maszyn (np. Lamborghini, Porsche czy Ferrari), z którymi można zapoznać się nie tylko podczas jazdy, ale także korzystając z trybu Forzavista.


Forza Motorsport 7 charakteryzuje się oprawą wizualną generowaną w maksymalnej rozdzielczości 4K pikseli i obsługuje HDR. Oba te rozwiązania są dostępne jedynie dla użytkowników, którzy posiadają odpowiedni wyświetlacz wspierający najnowsze technologie. Na uwagę zasługuje również fakt, że gra działa w 60 klatkach na sekundę.

Forza Motorsport 7