Far Cry 3

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 29.11.2012 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA, B/D Wydania tej gry: Far Cry 3 (edycja premierowa), Far Cry 3 - Edycja Szaleńca (edycja premierowa), Far Cry 3: Digital Deluxe Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Far Cry 3 (UbiSoft Exclusive), Far Cry 3 - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Far Cry 3: Digital Deluxe Edition + Far Cry 3: Blood Dragon - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Far Cry 3 to typowy przedstawiciel gatunku pierwszoosobowych strzelanin z otwartym światem – gracz ma możliwość wykonywania kolejnych zadań w dowolnej kolejności. Gra oferuje także pełną dowolność w sposobie zaliczania poszczególnych misji. Nic nie staje na przeszkodzie temu, by zlikwidować przeciwników w bezpośrednim starciu, ale momentami zdecydowanie lepiej zabijać wrogów pozostając niezauważonym.


W grze Far Cry 3 wcielamy się w postać fotografa, Jasona Brody'ego, który został uwięziony na pewnej tropikalnej wyspie w wyniku nieszczęśliwego wypadku (jego łódź została zatopiona), a jego zadanie polega na uratowaniu swojej dziewczyny porwanej przez nieznanych sprawców. Opisywana produkcja zawiera także nieliczne elementy cRPG – za pokonywanie oponentów jesteśmy nagradzani punktami doświadczenia, które możemy przeznaczyc na rozwój umiejętności kierowanej przez nas postaci.


Far Cry 3 jest grą nieco krótszą od poprzedniczki – twórcy postawili na bardziej intensywną, lecz mniej rozbudowaną kampanię. Przejście całości zajmuje od 15 do 20 godzin. W tym czasie zwiedzimy jednak znacznie więcej lokacji niż w „dwójce”, gdyż świat gry jest dziesięciokrotnie większy, a niemal na każdym kroku czekają na nas różne niespodzianki.

Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Far Cry 3 znów zadziwia...

lord-quki

Napiszę krótko - gra bardzo klimatyczna, a do tego w pięknej oprawie graficznej. Środowisko, w którym się poruszamy, naprawdę sprawia wrażenie żywego (dzika zwierzyna poluje na siebie, w wodzie pływają rubki, a także rekiny - miodzio). A...

*****

To jest to !

piorko90

Pograło się i czas wystawić gramową ocenę. FarCry 3 stano bardzo dobry balans pomiędzy częścią 2 gdy gdzie był bardzo otwarty świat i 1 gdzie była miła i przyjemna fabuła. W części trzeciej jest wiele bardzo przyjemnych smaczków związanych z...

*****

gra ideał :)

michalx007

Co tu dużo mówić świetna gra. Genialna fabuła, świetne postacie, każda ma inny zarys charakterologiczny i to widać w zachowaniu, wydobywanych emocjach (przy okazji dobrze synchronizowany jest głos postaci i ich zachowaniem i gestykulacją. Gra...

Far Cry 3

Gramy w trzy dodatkowe misje do Far Cry 3

Wiktor Keller
4

Tryb dla jednego gracza skończony na sto procent, misje kooperacyjne zaliczone, multiplayer męczycie co wieczór i chcielibyście czegoś więcej? Może sprawdzicie razem z nami trzy dodatkowe misje dostępne jako DLC?