Far Cry 3: Classic Edition

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 27.3.2018 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Far Cry 3: Classic Edition (edycja premierowa)

Far Cry 3: Classic Edition to odświeżona wersja gry Far Cry 3 wydana na PlayStation 4 i Xbox One dzięki firmie Ubisoft.


Far Cry 3 to gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, w której trafiamy na wielką, malowniczą wyspę. Scenariusz przedstawia losy Jasona Brody''ego, zwykłego fotografa wplątanego w mnóstwo niebezpiecznych zdarzeń. Doprowadziły one do uwięzienia protagonisty na wspomnianym terenie, jak również sprawiły, że jego dziewczyna została porwana. Mężczyzna rozpoczyna podróż po okolicy, by dowiedzieć się, kto uprowadził jego ukochaną, co zmusi go do wykonania szeregu wymagających zadań.


Kampania fabularna w Far Cry 3 jest nieliniowa, więc tylko od gracza zależy, jak upora się z powierzonemu mu misjami i w jakiej kolejności zdecyduje się do nich podejść. Różnorodne uzbrojenie, dostęp do gadżetów oraz możliwość odblokowywania nowych umiejętności sprawiają, że do celu można dotrzeć na wiele sposobów. Poza opcją zabicia wszystkich wrogów niczym Rambo gracze mają do dyspozycji środki umożliwiające im rozprawienie się z przeciwnikami bez uruchamiania alarmu.


Oprawa wizualna Far Cry 3: Classic Edition uległa poprawie w stosunku do edycji na PlayStation 3 i Xbox 360. Remaster jest dostępny do nabycia oddzielnie, ale można go również zdobyć poprzez zakup Season Pass do Far Cry 5.

Far Cry 3: Classic Edition