F.3.A.R.

Producent: Day 1 Studios Wydawca: Cenega Poland Premiera: 24.6.2011 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL/EN, EN Wydania tej gry: F.3.A.R. (edycja premierowa), F.3.A.R. - Edycja Kolekcjonerska (edycja premierowa), F.3.A.R. (Premium Games), F.3.A.R. (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki), F.3.A.R. - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

F.3.A.R. to pierwszoosobowa strzelanina z elementami azjatyckiego horroru, będąca trzecią odsłoną cyklu F.E.A.R.. Poprzednie części zostały przygotowane przez studio Monolith – tym razem za produkcję odpowiada Day 1 Studios.


Twórcy gry F.3.A.R. postawili sobie za cel ponownie wystraszyć graczy i zaserwować im absorbującą rozgrywkę. Fabuła powstała przy udziale Steve'a Nilesa, znanego scenarzysty filmów i komiksów grozy, mającego na swoim koncie 30 dni mroku oraz Johna Carpentera, reżysera odpowiedzialnego za Wioskę przeklętych, Halloween i wiele innych obrazów kinowych.


F.3.A.R. zawiera dwie grywalne postacie i oferuje możliwość zabawy w pojedynkę bądź w trybie kooperacji. Oprócz charakterystycznej dla tej serii Almy, przewijającej się w trakcie rozgrywki, w produkcji pojawiają się inne, znane postacie. Możemy pokierować zarówno genetycznie zmodyfikowanym żołnierzem Point Manem oraz wcielić się w Paxtona Fettela, brata wspomnianego bohatera, dysponującego rozmaitymi mocami telekinetycznymi.F.3.A.R.

Zobacz premierowy zwiastun F.3.A.R.

Rafał Dziduch
21

Premiera F.3.A.R. już w piątek, 24 czerwca, a tymczasem możemy trochę podładować akumulatory, oglądając najnowszy zwiastun tej produkcji.

F.E.A.R. 3 ponownie opóźniony

Adam Berlik
12

Złe wieści dla graczy, którzy czekają na premierę F.E.A.R. 3. Wydawca tej produkcji, Warner Bros., oficjalnie poinformował, że gra zaliczyła kolejny poślizg. Z jakiego powodu?

F.3.A.R. z datą premiery

Adam Berlik
6

Wiemy już, kiedy do sklepów trafi nowy F.E.A.R. - Warner Bros. podał dzienny termin wydania trzeciej odsłony cyklu gier akcji z elementami azjatyckiego horroru.

F.3.A.R. - zapowiedź

gram.pl
13

Kooperacja, obecna już w erze przedpotopowej, chociażby w nieodżałowanej Contrze na równie pamiętnym Pegasusie, wróciła ostatnimi czasy do łask. Tyle, że teraz nie steruje się już ludzikami zbudowanymi z kilku pikseli.

Cztery nowe gameplaye z F.3.A.R.

Adam Berlik
26

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi materiałami wideo, prezentującymi rozgrywkę w F.3.A.R.. Zostały one nagrane podczas targów E3, które odbyły się w czerwcu, i udostępnione przez serwis GameSpot.

Wyciekł plan wydawniczy Warner Bros - FEAR 3 w przyszłym roku

Adam Woźny
15

F.E.A.R. 3, nowy Batman dla konsol Nintendo, kontynuacja Scribblenauts także na PC oraz Wii to najważniejsze produkcje z planu wydawniczego Warner Bros na 2010 rok, który przypadkowo (a może i nie) wyciekł do internetu.