Dying Light

Producent: Techland

Wydawca: Techland

Premiera: 25.11.2016

Gatunek: akcja fpp horror

Wersja językowa: PL/EN, PL

Uwaga! Każdy, kto zamówi grę Dying Light w sklepie gram.pl na PC, Xbox One lub PlayStation 4 w edycji zwykłej, Kolekcjonerskiej lub Premium otrzyma gratis DLC Be The Zombie!

Dying Light to pierwszoosobowa gra akcji z ogromną dawką survival horroru autorstwa rodzimego studia Techland, twórców serii Call of Juarez czy Dead Island.

Dying Light ma do zaoferowania duży otwarty świat z cyklem dobowym – w dzień zajmujemy się jego eksploracją, zbierając zapasy i części do tworzenia broni, natomiast w nocy przechodzimy do sedna, czyli walki z zainfekowanymi mieszkańcami. Wśród nich znajdują się zróżnicowani przeciwnicy, stanowiący ogromne zagrożenie, ale równie dobrze może nas zabić nie tylko siła wroga, ale brak zasobów.

Dying Light oddaje do naszej dyspozycji cztery klasy postaci, dzięki czemu gracz może rozwinąć swojego bohatera wedle własnych preferencji i walczyć tak, jak chce – w arsenale znajdziemy kije, siekiery, młoty bojowe, noże a także broń palną. Niezależnie od tego, którego protagonistę wybierzemy, będziemy mogli eksplorować wirtualny świat w stylu parkour, pokonując kolejne przeszkody w niezwykle efektowny, a zarazem efektywny sposób.

Dying Light charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną – na uwagę zasługują bogate w szczegóły lokacje oraz stworzone z dużą dbałością o detale modele broni i przeciwników. Techland do tworzenia tego tytułu wykorzystał technologię Chrome Engine 6, która w wersji na komputery osobiste robi użytek z bibliotek DirectX 11.

Jeśli masz ochotę na więcej przygód w świecie Dying Light, możesz kupić Season Pass do gry, który zawiera trzy dodatki z nowymi misjami, nowymi rodzajami broni i nowymi przedmiotami. UWAGA! Season Pass jest sprzedawany oddzielnie i wymaga do działania posiadania podstawowej wersji gry Dying Light!

Kliknij tutaj, by zamówić Dying Light – Season Pass (wersja cyfrowa) w sklepie gram.pl
Kliknij tutaj, by zamówić Dying Light – Season Pass (wersja pudełkowa) w sklepie gram.pl

Windows Vista SP2/Windows 7 SP1/Windows 8, procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 3 GHz bądź Intel Core i5 2,4 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna 512 MB VRAM z DirectX 10, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 10, 20 GB wolnego miejsca na HDD