DiRT Rally

Producent: Codemasters Wydawca: Cenega Poland Premiera: 7.12.2016 Gatunek: samochodowa, wyścigi, rajdy Wersja językowa: EN Wydania tej gry: DiRT Rally - wersja cyfrowa (edycja premierowa), DiRT Rally - Legend Edition (edycja premierowa)

DiRT Rally to kolejna odsłona popularnej serii DiRT rozwijanej od wielu lat przez studio Codemasters, które tym razem udostępniło swoje dzieło posiadaczom konsol Xbox One i PlayStation 4 oraz właścicielom PC.


Osiem wiernie odwzorowanych środowisk, 50 wymagających etapów, dwie oficjalne trasy wyścigowe World RX i dwa dodatkowe tory wyścigowe dla juniorów, a także 32 samochody i 8 klasycznych, nowych klas pojazdów – to wszystko czeka na miłośników gier rajdowych w DiRT Rally, które doskonale sprawdzi umiejętności graczy w kolejnych zawodach. Zanim jednak przystąpią oni do wyścigu, będą musieli skorzystać z usług mechaników, by odpowiednio dostosować swoją maszynę do warunków atmosferycznych.


DiRT Rally oferuje bowiem zaawansowany model fizyczny i realistyczny system prowadzenia samochodu, który sprawia, że każda maszyna zachowuje się inaczej w zależności od pogody i rodzaju nawierzchni. Utrudnieniem jest również to, że w trakcie zabawy musimy dbać o wyposażenie naszego auta, gdyż z czasem ulega ono zużyciu. Nie wystarczy zatem wymieniać części jedynie wtedy, gdy zderzymy się z innym pojazdem lub elementem otoczenia.

DiRT Rally