Digimon Story: Cyber Sleuth Hackers Memory

Producent: Bandai Namco Wydawca: Brak Premiera: 19.1.2018 Gatunek: RPG Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Digimon Story: Cyber Sleuth Hackers Memory (edycja premierowa)

Digimon Story Cyber Sleuth - Hackers Memory to przedstawiciel gatunku jRPG będący kontynuacją Digimon Story: Cyber Sleuth z marca 2015 roku. Nowa odsłona cyklu, tak samo jak pierwsza część, ukazała się na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.


Keisuke Amazawa to główny bohater opowieści zaprezentowanej w grze Digimon Story Cyber Sleuth - Hackers Memory. Mężczyzna został oskarżony za zbrodnię, której nie popełnił, dlatego też musi udowodnić swoją niewinność. Akcja rozgrywa się w Cyfrowym Świecie, gdzie protagonista dołącza do grupy hakerów, by wspólnie z nimi wykonać coraz bardziej skomplikowane misje. Celem wyprawy jest nie tylko oczyszczenie się z zarzutów, ale także ratowanie przywołanego już uniwersum.


Digimon Story Cyber Sleuth - Hackers Memory oferuje przede wszystkim eksplorację lokacji w klimacie cyberpunku, a także walkę, podczas której będziemy mogli wystawić uprzednio rozwiniętych i wytrenowanych bohaterów zwanych Digimonami. Gra zawiera ponad 320 gatunków stworów, które świetnie radzą sobie w turowych bitwach.


Na polskim rynku gra Digimon Story Cyber Sleuth - Hackers Memory jest dostępna w japońskiej wersji językowej i posiada angielskie napisy.