Dead Rising

Producent: Capcom Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 12.7.2007 Gatunek: akcja, przygodowa, horror Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Dead Rising (Classics)

Frank West, niezależny fotoreporter, ma 72 godziny na opuszczenie centrum handlowego, opanowanego przez zombie. Frank musi użyć swojego sprytu i całkiem zwyczajnych przedmiotów, znalezionych w centrum, by utrzymać się przy życiu i opublikować reportaż, dzięki któremu stanie się sławny.

Dead Rising

Dead Rising 2 - pierwszy trailer

Piotr Wiejak
11

Był już tajemniczy teaser, było lekkie zamieszanie z trybem multiplayer i tysiącami zombie. Czas najwyższy na pierwszy trailer z gry Dead Rising 2!

Dead Rising 2 w produkcji?

Piotr Wiejak
3

Serwis Eurogamer donosi, że Dead Rising 2 - sequel znanego exclusive'a Xboksa 360 z 2006 roku - powstaje w kanadyjskim studiu Blue Castle. Informacja pochodzi ze źródła bliskiego developerowi, ale na razie nie została potwierdzona.

Pre-ordery kolejnych gier na X360 w sklepie gram.pl

Domek
31

W sklepie gram.pl ruszyły pre-ordery na szereg gier, przeznaczonych na konsolę Xbox 360. Znaleźć wśród nich można zarówno największe hity w super cenach, jak i niezwykle oczekiwane nowości.