DARK

Producent: Realmforge Studios Wydawca: Brak Premiera: 28.6.2013 Gatunek: akcja, tpp Wersja językowa: EN Wydania tej gry: DARK (edycja premierowa), DARK - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

DARK to gra akcji/ RPG, w której wcielamy się w wampira.


Nasze zadanie polega na ciągłym przebywaniu w cieniu i likwidowaniu przeciwników z ukrycia, wykorzystując do tego celu unikatowe zdolności protagonisty, takie jak na przykład możliwość natychmiastowego zniknięcia z pola widzenia nieprzyjaciela.


Ofiarami kierowanej przez gracza postaci będą zarówno niewinni policjanci, jak i potwory czające się w ciemnościach. Podczas rozgrywki odwiedzimy wiele zróżnicowanych lokacji, takich jak na przykład muzeum w mieście czy też ukryta twierdza z wampirzym lordem skrywającym się w gigantyczym wieżowcu.


W grze DARK rozwijamy swoją postać poprzez zdobywanie punktów doświadczenia i odblokowywanie dostępu do nowych umiejętności. Wśród elementów charakterystycznych dla gatunku RPG znajdziemy także opcję wyboru ścieżki dialogowej podczas przeprowadzania rozmów z postaciami niezależnymi.


DARK może pochwalić się kreskówkową, klimatyczną oprawą graficzną.

DARK

Eric Bane powraca - premierowy trailer DLC Cult of the Dead do skradanki DARK

Mateusz Stanisławski
2

Jeżeli miło spędziliście czas, przechodząc DARK, koniecznie rzućcie okiem na pierwsze pełnoprawne DLC do gry. Nowościom, jakie wprowadza rozszerzenie Cult of the Dead, możecie się przyjrzeć na dwuminutowym materiale wideo.