Dark Arcana: The Carnival

Producent: Artifex Mundi Wydawca: Brak Premiera: 8.10.2012 Gatunek: przygodowa Wersja językowa: EN, PL KINOWA Wydania tej gry: Mroczne Arkana: Carnival (edycja premierowa)

Młoda matka zaginęła w wesołym miasteczku, a zadanie jej odnalezienia przypada tamtejszemu detektywowi, w którego wciela się gracz. Gdzie się podziała kobieta? Na to, jak i wiele innych pytań, znajdziemy odpowiedź... po drugiej stronie tajemniczego lustra, a konkretniej w pewnym alternatywnym świecie, gdzie stawimy czoła pradawnemu złu.


Mroczne Arkana: Carnival to przygodówka od polskiego studia Artifex Mundi. Zwiedzając kolejne, zróżnicowane lokacje, będziemy zmagać się z mniej lub bardziej skomplikowanymi zagadkami logicznymi, które nierzadko rozwiążemy uprzednio znajdując potrzebne przedmioty.


Wydarzenia w Mroczne Arkana: Carnival rozgrywać się będą w Domu Strachów i Sali Luster, czyli kultowych miejscach znanych z wesołego miasteczka oraz w innych nietypowych miejscach - odwiedzimy surrealistyczną krainę, gdzie trafimy na diabelski młyn czy też karuzelę, jak również spotkamy demony i szkielety.