GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Producent: Vicarious Visions

Wydawca: CD Projekt/CDP.pl

Premiera: 10.07.2018

Gatunek: familijna platformowa

Wersja językowa: EN

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zestaw gier platformowych wydanych na PlayStation 4, Xbox One, Switcha i PC. Znajdziemy w nim odświezone wersje gier z cyklu Crash Bandicoot.

Crash Bandicoot jest uznaną serią, w której sterujemy tytułowym Crashem Bandicootem i staramy się pokrzyżować plany Cortexa, czyli złego doktora chcącego przejąć kontrolę nad światem. W tym pakiecie będziemy mogli sprawdzić w akcji takie produkcje, jak: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot 3: Warped.

Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot 3: Warped oferują doskonale znane, ale stworzone zupełnie od nowa poziomy. Pomiędzy wykonywaniem kolejnych zadań gracze obejrzą zmodyfikowane cut-sceny. Co ciekawe, wspomniane produkcje doczekały się również możliwości save''''owania rozgrywki w każdym momencie.

Oprawa wizualna gier wchodzących w skład Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest generowana nawet w jakości 4K, ale by móc cieszyć się tą funkcjonalnością należy posiadać ekran obsługujący taką rozdzielczość.

konsola PlayStation 4, dostęp do funkcji sieciowych wymaga połączenia z internetem, do rozgrywki sieciowej konieczne jest wykupienie abonamentu PlayStation Plus