Car Mechanic Simulator 2018

Producent: RedDotGames Wydawca: Cenega Poland Premiera: 21.7.2017 Gatunek: symulacja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Car Mechanic Simulator 2018 (edycja premierowa), Car Mechanic Simulator 2018 - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Car Mechanic Simulator 2018 to najnowsza część bardzo popularnej serii autorstwa rodzimego studia Red Dot Games. Ponownie wcielamy się w rolę właściciela warsztatu i zajmujemy się naprawą samochodów.


Gra nie wprowadza rewolucji pod względem ogólnych założeń w mechanice rozgrywki, dzięki czemu fani poprzednich odsłon poczują się jak w domu. Twórcy Car Mechanic Simulator 2018 zadbali jednak o nowy system napraw i interfejs użytkownika, a także zadbali o udoskonalenie grafiki i fizyki oraz możliwość korzystania z kontrolerów podczas zabawy.


Car Mechanic Simulator 2018 to nie tylko co najmniej 40 samochodów do naprawienia, ale i ponad 200 interaktywnych części, jakie będziemy mogli zamontować w uszkodzonych pojazdach naszych klientów. Jednocześnie w trakcie rozgrywki zadbamy o ulepszenie własnego warsztatu (aż do czwartego poziomu).


Co istotne, Car Mechanic Simulator 2018 można ulepszać za pomocą modyfikacji stworzonych przez graczy. Twórcy zaoferowali taką opcję już w momencie premiery tytułu, dzięki czemu fani również mogą zadbać o rozwój produkcji.