GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Call of Duty: Black Ops IIII

Call of Duty: Black Ops IIII

Producent: Treyarch

Wydawca: Cenega Poland

Premiera: 12.10.2018

Gatunek: strzelanka, akcja

Wersja językowa: polskie napisy, w całości po polsku

PEGI: Od 18 lat

Call of Duty: Black Ops IIII to efektowna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, która została przygotowana przez Treyarch i wydana dzięki Activision na PC, Xbox One i PlayStation 4. Akcja kolejnej odsłony popularnej serii standardowo toczy się w niedalekiej przyszłości.

W grze Call of Duty: Black Ops IIII próżno szukać kampanii fabularnej dla jednego gracza, ale nie oznacza to, że autorzy całkowicie zrezygnowali z opowiadania historii. O tym, co wydarzyło się między Call of Duty: Black Ops II i Call of Duty: Black Ops III dowiemy się w trybie wieloosobowym. Po raz pierwszy w historii będziemy mogli spróbować również swoich sił w Blackout, czyli nowym wariancie rozgrywki w stylu niezwykle popularnego battle royale. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnego multiplayera.

Call of Duty: Black Ops IIII to nie tylko rywalizacja, ale i współpraca. „Czwórka” ponownie oddaje do dyspozycji kooperacyjną kampanię zombie, podczas której wspólnie z innymi graczami ruszamy do boju przeciwko hordom nieumarłych stworów. Co istotne, twórcy ponownie nie zaimplementowali systemu odpowiedzialnego za automatyczne odnawiania punktów zdrowia, więc tak samo jak Call of Duty: WWII musimy regenerować je w inny sposób.

konsola PlayStation 4, dostęp do funkcji sieciowych wymaga połączenia z internetem, do rozgrywki sieciowej konieczne jest wykupienie abonamentu PlayStation Plus