Bridge Constructor Portal

Producent: ClockStone Wydawca: Brak Premiera: 28.2.2018 Gatunek: strategia, symulacja, logiczna Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Bridge Constructor Portal (edycja premierowa)

Bridge Constructor Portal jest strategią o budowaniu mostów i stawianiu portali w celu rozwiązania kolejnych zagadek logicznych. Gra ukazała się na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch. Jak nietrudno zauważyć, mamy tutaj do czynienia z połączeniem serii Bridge Constructor oraz Portal.


Zadaniem gracza w Bridge Constructor Portal jest przejście przez 60 pomieszczeń testowych w laboratorium Aperture Science Enrichment Center, gdzie trzeba zbudować odpowiednie mosty, zjeżdżalnie oraz rampy i przeprowadzić samochód do wskazanego celu. Czasem należy pokusić się o skorzystanie z rozmaitych gadżetów w celu zmodyfikowania podłoża (np. poprzez użycie żelu), a niekiedy zaplanować trasę w taki sposób, by auto nie zderzyło się z przeszkodami (np. zbiornikami z kwasem bądź laserami).


Bridge Constructor Portal regularnie zmusza do wysilania szarych komórek, ale mimo wszystko z poszczególnymi zadaniami powinni sobie poradzić wszyscy gracze niezależnie od doświadczenia w tego rodzaju produkcjach. Gra tylko pozornie wygląda na skomplikowaną, lecz w rzeczywistości adresowana jest do casuali, którzy docenią stosunkowo niski poziom trudności łamigłówek.

Bridge Constructor Portal