Battleborn

Producent: Gearbox Software Wydawca: Cenega Poland Premiera: 3.5.2016 Gatunek: akcja Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Battleborn (edycja premierowa), Battleborn - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Battleborn - Season Pass - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Zamów grę Battleborn w przedsprzedaży w sklepie gram.pl, by otrzymać dodatek Firstborn Pack. Ilość ograniczona!

Battleborn to gra łącząca gatunki strzelanek i MOBA, stworzona przez Gearbox Software - studio mające na swym koncie entuzjastycznie przyjętą serię Borderlands i Brothers in Arms.


Akcja Battleborn toczy się w odległej przyszłości, w świecie pełnym elementów fantasy i science-fiction. Gra oferuje zarówno kampanię (można przechodzić ją solo lub w maksymalnie pięcioosobowym zespole), jak również tryb multiplayer, w którym bierzemy udział w dynamicznych potyczkach drużynowych. Możemy wybierać spośród 25 różnorodnych bohaterów, walczących z tajemniczym złem zwanym Varelsi, które zniszczyło wszystkie gwiazdy we Wszechświecie - poza jedną, której musimy bronić za wszelką cenę. Wśród postaci znajdą się ludzie, elfy, grzyboludzie i wielu innych. Możemy siec i parować, biegać i strzelać, rzucać zaklęcia i szarżować, równocześnie rozwijając własną drużynę.


W trybie multiplayer twórcy przygotowali trzy warianty rozgrywki, w których naprzeciwko siebie stają dwie pięcioosobowe drużyny:

  1. Incursion - w tym trybie naszym zadaniem jest bronić własnej bazy, równocześnie starając się wraz z sojusznikami przedrzeć się do bazy wroga i ją zniszczyć.
  2. Devastation - jest to dynamiczny deathmatch, w którym zadanie polega na przejmowaniu i utrzymywaniu obiektów na mapie.
  3. Meltdown - w tym trybie musimy pomóc naszym stworzeniom ("minionom") dostać się na środek mapy i pozwolić im wskoczyć do pieca, w ten sposób zdobywając punkty. Wygrywa drużyna, która zgromadzi więcej punktów.


W trakcie jednego meczu multiplayer bądź rozdziału opowieści, możemy zdobyć maksymalną liczbę poziomów bohatera (10) i wykorzystać jego unikatową broń i moce. Poziomy te resetują się za każdym razem po rozpoczęciu nowej rozgrywki. Punkty doświadczenia zdobywane w trybach opowieści i rywalizacji przekładają się na rangę postaci (ranga ta nie resetuje się po zakończeniu meczu), odblokowującą nowe umiejętności na drzewku rozwoju czy dodatkowe skórki. Możemy też odblokowywać nowe odznaczenia i tytuły oraz przedmioty, dzięki którym bohaterowie, którymi pokierujemy, zyskają pewne profity.

Battleborn