Baldur's Gate II: Shadows of Amn

Producent: Interplay Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 9.6.2005 Gatunek: RPG, fantasy Wersja językowa: PL Wydania tej gry: Baldur's Gate II: Cienie Amn + Baldur's Gate II: Tron Bhaala (Nowa eXtra Klasyka)

Przenieś się w miejsce, gdzie czekają Cię niesamowite przygody, heroiczne walki z przerażającymi bestiami oraz niezliczone wyprawy poprzez mroczne lochy i budowle. Wreszcie możesz zrealizować swoje marzenie! Olbrzymi, fascynujący świat jest na wyciągnięcie ręki...
Odkryj Baldur's Gate 2 - najwspanialszą grę RPG jaka kiedykolwiek powstała! Przenieś się do Zapomnianych Krain! Wejdź w niesamowity świat przygód, intryg i zaciekłej walki, gdzie swoje przeznaczenie określisz mieczem i magią.

Baldur's Gate II: Shadows of Amn

Baldur's Gate II: Enhanced Edition - data premiery, screeny, gameplay trailer, nowe szczegóły

Mateusz Stanisławski
20

Beamdog nareszcie ujawniło konkrety wydawnicze na temat Baldur’s Gate II: Enhanced Edition. Poznaliśmy dzienną datę premiery, jest też spora dawka nowych multimediów.

TOP 10 - gry inspirowane systemami fabularnymi

gram.pl
37

Fantastycznie wykreowane światy, świetna fabuła i nietuzinkowi bohaterowie - to cechy, które powinny wyróżniać każdą grę fabularną. Komix wraz z Luckiem postanowili przyjrzeć się najlepszym grom insirowanym systememami fabularnymi.

Nad czym jeszcze pracuje BioWare?

Adam Woźny
28

Pracownicy studia BioWare nie są zaangażowani wyłącznie w tworzenie dodatków do Dragon Age: Początek, a także drugiego Mass Effecta i Star Wars: The Old Republic. Firma ma w zanadrzu jeszcze jedną, nieujawnioną dotąd, markę.

Saga Baldur’s Gate - okiem Szarego Płaszcza

Lucas the Great
141

Nadszedł czas zabrać się za najtłustsze ryby z najnowszego wysypu eXtra Klasyki. Coś na co czekaliśmy od dawna, pojedyncza płytka DVD mieszcząca zawartość poniewierających się po półkach licznych CD. Dla jednych ostatnia okazja uzupełnienia kolekcji, dla innych dodatkowy backup kultowych gier...

Konkurs Baldur's Gate II - rozwiązanie

Domek
43

Na oficjalnej polskiej stronie Baldur's Gate II ukazały się wyniki przeprowadzonego niedawno na jej łamach konkursu. Pseudonimy szczęśliwców, którzy załapali się na nagrody i zwycięskie prace znajdziecie na rzeczonej stronce. Wygranym gratulujemy!

Oficjalna strona BG2 reaktywowana!

Domek
53

Dobra wiadomość dla tych, którzy od najnowszych hitów wolą nieco starsze, ale za to sprawdzone produkcje. Jeżeli ciągle męczycie drugiego Baldur’s Gate’a, to wiedzcie, że właśnie reaktywowano jego oficjalną polską stronę!

Interplay’a powrót z zaświatów

Chamberlyn
54

Wprawdzie oficjalnie Interplay nigdy nie upadł, ale problemy finansowe i długi czas stagnacji dały każdemu do zrozumienia, że firma złote lata ma już za sobą. Czyżby jednak było inaczej?