Assassin's Creed: Revelations

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 13.12.2011 Gatunek: akcja, tpp Wersja językowa: PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Assassins Creed: Revelations - The Ancestors Character Pack - DLC (edycja premierowa)

Uwaga! Dodatek do działania wymaga posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry Assassins Creed: Revelations!

The Ancestors Character Pack do gry Assassins Creed Revelations zawiera cztery nowe postacie dla trybu wieloosobowego: Privateer, Corsair, Brigand i Gladiator. Każda z nich posiada unikatowe rodzaje broni i techniki zabijania wrogów.

Assassin's Creed: Revelations

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – Modern Warfare 3 liderem, Władca Pierścieni: Wojna na Północy i Rayman Origins poniżej oczekiwań

Adam Berlik
8

Call of Duty: Modern Warfare 3 nadal rządzi na Wyspach Brytyjskich, co nie powinno być wielkim zaskoczeniem, a drugi jest Assassin's Creed Revelations. Podium tym razem zamyka Saints Row: The Third, który wymienił się pozycjami z The Elder Scrolls V: Skyrim.

Artykuł: Już graliśmy w tryb dla jednego gracza z Assassin’s Creed Revelations

gram.pl
22

W dniach 28-29 września 2011 odbyły się zamknięte pokazy Assassin’s Creed Revelations. W ten sposób znalazłam się w Stambule, mieście zwanym dawniej Konstantynopolem, w którym przez większość czasu będzie się toczyła akcja Assassin’s Creed Revelations. Podczas pokazów mogliśmy przejść trzy z dziewięciu sekwencji: drugą, czwartą i piątą.