ArmA 3

Producent: Bohemia I. Studio Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 12.9.2013 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: ArmA III (edycja premierowa), ArmA III - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

ArmA III to kolejna odsłona serii realistycznych, taktycznych gier akcji od studia Bohemia Interactive.


Dzięki tej produkcji ponownie mamy okazję stać się uczestnikiem współczesnego konfliktu zbrojnego, sprawdzając swoje umiejętności w rozbudowanej kampanii fabularnej, gdzie wcielimy się w żołnierza NATO, pełnoprawnym trybie wieloosobowym bądź też opcji swobodnej eksploracji. Co ciekawe, świat gry zaserwowany przez twórców Arma III jest ogromny, a jego powierzchnia wynosi 290 kilometrów kwadratowych!


ArmA III umożliwia zarówno pieszą wędrówkę po zróżnicowanych lokacjach w skórze żołnierze piechoty, jak i pozwala pokierować rozmaitymi maszynami bojowymi, w tym śmigłowcami, łodziami, a nawet czołgami!


Rozgrywka w ArmA III jest niezwykle zróżnicowana. Kolejne zadania przenoszą graczy na ulice miast, tereny zalesione, górzyste oraz nizinne, a potyczki z siłami wroga toczą się nie tylko na lądzie, ale i w wodzie oraz powietrzu przy wykorzystaniu bogatego arsenału. W ekwipunku znajdują się wiernie odwzorowane rodzaje broni, które można dostosowywać wedle własnych preferencji na wiele sposobów.


ArmA III bazuje na autorskim silniku Real Virtuality 4.0, który gwarantuje wysokiej jakości oprawę graficzną. Warto dodać, że gra zawiera także specjalny edytor przy pomocy którego można stworzyć zupełnie nowe mapy i scenariusze, a następnie podzielić się nimi z innymi użytkownikami z całego świata.

ArmA 3