Recenzje gier

Destiny: The Taken King - recenzja

Kamil Ostrowski
0

Bungie dostarcza produkcję, którą z czystym sumieniem moge polecić jako pierwszą grę dla każdego nowego nabywcy konsoli.

Lego Batman 3: Poza Gotham - recenzja

Łukasz Berliński
3

Traveller's Tales od blisko 10 lat dostarcza kolejne gry z serii Lego osadzone w licencjonowanych uniwersach. Star Wars, Harry Potter, Hobbit, Indiana Jones czy Batman. Z tym ostatnim spotykamy się już po raz trzeci, tym razem, jak sam podtytuł wskazuje, z akcją umieszczoną poza Gotham. I choć w grze zwiedzimy kawałek kosmosu, trudno doszukać się w najnowszej grze speców od duńskich klocków kosmicznych innowacji.

Recenzja The Evil Within - wzloty i upadki

Kamil Ostrowski
20

To byłby hit, gdyby ukazał się za czasów PlayStation 2. Dzisiaj to tylko średniak z paroma świetnymi momentami i poszatkowaną fabułą.

Destiny - recenzja

Jakub Zagalski
103

Obyło się bez rewolucji, ale Bungie udowodniło, że ma jeszcze coś do powiedzenia w temacie strzelanek FPP.

Ultra Street Fighter IV - recenzja

Jakub Zagalski
1

Wydane przed czterema laty Super Street Fighter IV: Arcade Edition miało być ostateczną wersją bijatyki Capcomu. Miało być, ale bardzo dobrze się stało, że nie jest.

Warface - recenzja konsolowej wersji

Paweł Pochowski
3

Darmowy sieciowy FPS na konsolę to łakomy kąsek, pod warunkiem jednak, że gra wykonana jest na odpowiednim poziomie. Gracze komputerowi już dawno przekonali się, że do darmowych produkcji trzeba podchodzić z odpowiednim dystansem. Jak natomiast wypada Warface?

Watch Dogs - recenzja

Robert Sawicki
176

Jesteście? Weźcie swoje lepsze ciuchy i przyjeżdżajcie – jakiś Aiden Pearce się o Was dopytuje, ponoć ma dla Was klucze do Chicago, czy coś w tym stylu. Brzmi nieco oficjalnie, ale facet ma gustowny płaszcz i czapeczkę, więc pewnie chodzi o coś fajnego. W końcu dlaczego mielibyśmy nie zaufać nieogolonemu facetowi w płaszczu.

The Amazing Spider-Man 2 - recenzja

Paweł Pochowski
15

Z uwagi na chwilową nieobecność w mediach innych superbohaterów zaatakować postanowił Człowiek-Pająk. I to z dwóch stron. Oprócz kinowego hitu Peter Parker próbuje złapać nas w swoją pajęczą sieć także w domu - na PC i przed tv na konsolach, w drugiej części gry z niesamowitym Spider-Manem w nazwie. Niestety okazuje się, że niesamowita to ta produkcja nie jest.

Assassin's Creed Liberation HD - recenzja

Małgorzata Trzyna
13

Ponad rok temu, gdy ukazało się Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita, zastanawiałam się nad kupnem tejże konsoli. Pokusa była silna, ale nie byłam gotowa na tak duży wydatek dla jednej tylko gry - zwłaszcza, że tytuł ten, stworzony z myślą o urządzeniach przenośnych, nie mógł dorównać produkcjom z serii Assassin's Creed na PC czy konsole stacjonarne. Gdy po roku czasu Ubisoft ogłosił, iż planuje wydanie Assassin's Creed Liberation HD, była to dla mnie wspaniała wiadomość.

Rocksmith 2014 - recenzja

Zbigniew Borowski
17

Nauka gry na gitarze to problematyczna sprawa. Przekonał się o tym każdy, kto przeżywał fascynację rockowymi kapelami i próbował się z sześciostrunowym instrumentem, starając się wyjść poza standardowy riff "Smoke on The Water". Patrząc na to, jak wyglądała moja gitarowa edukacja kiedyś, a jak rzeczy mają się dziś, czuje się jakbym był w zupełnie innym świecie. Nieważne, czy jesteś kompletnie zielony, czy jesteś samoukiem, który nie ma jakichkolwiek podstaw teoretycznych - Rocksmith 2014 posiada w swojej ofercie dla każdego coś dobrego.

Ryse: Son of Rome - recenzja

Krzysiek Ogrodnik
22

Crytek gwarantuje wizualne fajerwerki, więc jest idealnym studiem do przygotowania gry pokazującej moc konsoli. Wysmażony przez nich Ryse: Son of Rome zdecydowanie staje na wysokości zadania pod względem oprawy, ale czy broni się czymś jeszcze?

Najnowsze
Lubisz nas?