Recenzje gier

Cezar IV - rzut okiem

Bambusek
17

Znane z Immmortal Cities studio Tilted Mill zabrało się za czwartą odsłonę kultowego Cezara. Czy nie zepsują uznanej marki?

Kozacy 2: Bitwa o Europę - rzut okiem

Bambusek
9

Ukraińcy najwyraźniej jeszcze się nie znudzili tworzeniem swoich Kozaków. Dwie części, legion rozszerzeń do „jedynki”, a teraz pierwszy dodatek do części drugiej

Joint Task Force - rzut okiem

Bambusek
10

Czy w momencie, kiedy Company of Heroes rządzi na listach przebojów, jakikolwiek inny RTS ma szanse się przebić? Niektórzy deweloperzy uważają, że tak i próbują szczęścia.

Gun - rzut okiem

Finnegan
18

Nazywa się Colton White. Ma ogorzałą twarz, lekko przymrużone oczy, nosi kapelusz z szerokim rondem i skórzaną kurtę z frędzlami, a pas obciąża mu kabura z rewolwerem. Dodatkowo jest oczywiście twardzielem i jak na twardziela przystało, mówi spokojnym, nieco chrapliwym głosem...

Company of Heroes: Kompania Braci - rzut okiem

Finnegan
26

„No dobra chłopcy, wiecie czemu tu jesteśmy... W Europie nie jest ostatnio dobrze. Pewien niespełniony niemiecki pacykarz, o nazwisku Hitler, narobił tam strasznego bałaganu. Przejechał się po większej części starego kontynentu i już pukał do drzwi premiera Churchilla, ale nie wziął nas pod uwagę i to był duży błąd. Najpierw w Afryce i we Włoszech pokazaliśmy mu, że nie należy nas lekceważyć, a teraz wpadniemy z wizytą do tych kurortów we Francji, gdzie odpoczywają jego generałowie. A stamtąd to już prościutka droga do Berlina i jak się pośpieszymy to w Halloween zadzwonimy do jego drzwi z okrzykiem „cukierek albo psikus” a na Gwiazdkę będziemy w domu. Gotowi? No to czas przeładować Thompsony i pokazać Niemcom ile warte są chłopaki z Nowego Yorku, Montany i Texasu...”

Auta - rzut okiem

Mal
9

Zadania, przygody, minigry, a przede wszystkim wyścigi czekają na wszystkich miłośników motoryzacji i filmu Auta.

Najnowsze
Lubisz nas?