Recenzje gier

SteelSeries H Wireless - test

Wiktor Keller
0

Kiedy wydawało się, że Steelseries wypuściło na rynek swój najlepszy produkt pojawiło się coś nowego - model H Wireless. Urządzenia ma w teorii zaspokoić wszystkie potrzeby graczy. Czy tak jest w istocie?

GRID: Autosport - recenzja

Paweł Pochowski
31

Codemasters jest wydawcą, któremu ostatnio ciężko zaskoczyć rynek czymś szczególnym. Co roku pojawia się nowa gra z F1 w nazwie, z mniejszą częstotliwością odświeżane są dwie inne serie samochodowe (DIRT oraz GRID), które ostatnio przeplecione zostały spin-offem w postaci DIRT: Showdown.

Smite - recenzja

Sławek Serafin
16

Bałwochwalstwo dla każdego, pogańska, niekoniecznie poważna wersja tego co znamy z DOTA 2 i League of Legends.

Spintires - recenzja

Paweł Pochowski
29

Spintires jechało do nas niebywale długo, ale nie ma co się dziwić - gra poruszała się po trudnym podłożu. Sprawdzamy, czy dotarła do nas w nienaruszonym stanie i czy wciąga równie mocno co porządne błoto.

Transistor - recenzja

Piotr Bajda
5

Czy "syndrom drugiej płyty" dopada także gry wideo? Być może, ale jedną z dotkniętych nim na pewno nie jest Transistor.

Warface - recenzja konsolowej wersji

Paweł Pochowski
3

Darmowy sieciowy FPS na konsolę to łakomy kąsek, pod warunkiem jednak, że gra wykonana jest na odpowiednim poziomie. Gracze komputerowi już dawno przekonali się, że do darmowych produkcji trzeba podchodzić z odpowiednim dystansem. Jak natomiast wypada Warface?

Watch Dogs - recenzja

Robert Sawicki
176

Jesteście? Weźcie swoje lepsze ciuchy i przyjeżdżajcie – jakiś Aiden Pearce się o Was dopytuje, ponoć ma dla Was klucze do Chicago, czy coś w tym stylu. Brzmi nieco oficjalnie, ale facet ma gustowny płaszcz i czapeczkę, więc pewnie chodzi o coś fajnego. W końcu dlaczego mielibyśmy nie zaufać nieogolonemu facetowi w płaszczu.

The Amazing Spider-Man 2 - recenzja

Paweł Pochowski
15

Z uwagi na chwilową nieobecność w mediach innych superbohaterów zaatakować postanowił Człowiek-Pająk. I to z dwóch stron. Oprócz kinowego hitu Peter Parker próbuje złapać nas w swoją pajęczą sieć także w domu - na PC i przed tv na konsolach, w drugiej części gry z niesamowitym Spider-Manem w nazwie. Niestety okazuje się, że niesamowita to ta produkcja nie jest.

Child of Light - recenzja

Piotr Bajda
9

Magiczna Lemuria w tarapaty wpadła, wybawić ją może tylko Dziecię Światła.

Luftrausers - recenzja

Mateusz Kołodziejski
3

Achtung! Jeśli już samą myśl o indie i retro robi się Wam niedobrze, to Luftrausers raczej nie zmieni tego nastawienia.

Betrayer - recenzja

Patryk Purczyński
7

W królestwie czerni, bieli i czerwieni eksploracja dominuje nad akcją, a wszystko to pięknie spowija świetne udźwiękowienie. Gdyby jeszcze obyło się bez tych jakże oczywistych ułomności...

The Wolf Among Us: A Crooked Mile - recenzja

Adam Berlik
2

W trzecim odcinku The Wolf Among Us robi się coraz bardziej gorąco, a Bigby nie wytrzymuje napięcia i dochodzi do rękoczynów. Choć tak naprawdę tylko od gracza zależy, czy główny bohater będzie aż tak agresywny...

Grimind - recenzja

Adam Berlik
0

Polska odpowiedź na Limbo, jak często określany jest Grimind, momentami potrafi zirytować, ale broni się pięknymi lokacjami, zróżnicowanymi zagadkami i niesamowitym klimatem.

Age of Wonders III - recenzja

Sławek Serafin
12

Powrót legendy strategii turowych, znów nam nastał wiek cudów. Age of Wonders wraca z tarczą, czy na tarczy?

Grim Legends - The Forsaken Bride - recenzja

Adam Berlik
7

Artifex Mundi nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejną przygodówkę w zupełnie nowych klimatach, zatytułowaną Grim Legends - The Forsaken Bride. I wiecie co? To na pewno jedna z lepszych (a może nawet najlepsza?) gier zabrzańskiego studia.

Rambo: The Videogame - recenzja

Robert Sawicki
12

Tym razem Rambo ma karabiny, granaty, mnóstwo lśniących w blasku napalmu mięśni, a także twarz, która wygląda tak, jakby widziała więcej niż on sam. Przed Wami recenzja Rambo: The Videogame.

Dark Souls II - recenzja

Adam Berlik
26

Po przejściu gry, rozpoczęciu zabawy w trybie New Game Plus i sprawdzeniu innych klas postaci mogę śmiało napisać, że Dark Souls II zasługuje na bardzo wysoką notę i przewyższa legendarnego poprzednika w wielu aspektach.

Deadly Puzzles: Toymaker - recenzja

Adam Berlik
2

Artifex Mundi znane jest ze świetnie wykonanych i zróżnicowanych gier przygodowych. Jedna z najnowszych propozycji studia, Deadly Puzzles: Toymaker, wygląda pięknie, ale oferuje niewiele ponad ucztę dla oczu odbiorcy.

Banished - recenzja

Sławek Serafin
26

Uroki powstrzymywania mieszkańców górskiej wioski przed śmiercią z głodu i chłodu.

Najnowsze
Lubisz nas?